У Львові розпочалася акція на підтримку політв'язнів

12:32 16 вересня 2019 р.

  • 1

У понеділок, 16 вересня, біля Ратуші на площі Ринок у Львові розпочалася акція «Бранці Кремля».

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

05:32 17 вересня 2019 р.

Відповісти

... Вічність дивиться у вічі зоряним промінням, Шле сигнали таємничі неземним створінням. Лине Всесвітом казкова осяйна розмова, Спалахлива, загадкова й напрочуд чудова. ... Знати б мову мерехтіння взнав би власну долю, Мав би розум і терпіння для життя у болю, Знав би де шукати щастя у бутті між люде, Де сховатись від ненастя й коли сонце буде. ... Та ніхто мені не скаже що шепочуть зорі, Де межа часу проляже що минає в горі, Коли радісною стане ця земна дорога, Коли зрештою засяє в очах Перемога ... Лише Вічність заглядає у вічі глузливо, Насміхається з зірками з мене мерехтливо. Я піду в безодню, Вічність, дістануся неба І тоді разом з зірками посміюся з тебе ... .... 16-18.08.2019

До теми

18:49 19 лютого 2020 р.

Бригадний генерал ЗС США Крістофер Норі відвідав Львів

Сьогодні, 19 лютого, до Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завітала делегація Збройних сил США на чолі з командувачем 7-го командування підготовки Сухопутних військ США в Європі бригадним генералом Крістофером Норі.

Рубрика: Політика

20:55 17 лютого 2020 р.

На Державну премію під грифом «секретно» подадуть до суду, – президент у Львові

Волонтери-стоматологи прийняли рішення про створення електронної петиції до Президента України з вимогою відкликати Державну премію 2019 року в галузі стоматології. Вони також готують судовий позов на Комітет з державних премій в галузі науки і техніки, який дав цю нагороду авторам, що подали неправдиву інформацію про впровадження моделі стоматологічної допомоги в зоні АТО/ООС.

Рубрика: Політика

19:02 17 лютого 2020 р.

Студенти з Дублянів хочуть до Львова

Студенти Львівського національного аграрного університету виступили на підтримку реформи децентралізації й приєднання Дублян у Жовківському районі Львівської області до Львівської ОТГ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу