У Львові припинили повноваження заступників голови облради

15:30 2 жовтня 2019 р.

  • 1
  • 810


Фото: lvivoblrada.gov.ua

Львівська обласна рада достроково припинила в середу, 2 жовтня, під час другого пленарного засідання позачергової сесії повноваження першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.

Про це повідомили у Львівській облраді, де також розповіли: «Під час таємного голосування за таке рішення віддали свої голоси 44 депутати облради».

«10 вересня депутати визнали роботу першого заступника голови облради незадовільною», – поінформували також в облраді.

Перед цим Львівська обласна рада припинила повноваження заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка. Під час таємного голосування за таке рішення віддали свої голоси 45 депутатів облради.

«10 вересня депутати визнали роботу заступника голови облради незадовільною», – повідомили також в облраді.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Ярослав.

16:26 02 жовтня 2019 р.

Відповісти

Гірняка давно треба було гнати. Він разом із своєю подружкою Мандзій ходили по дошкільних закладах Львова та області тягаючи з собою групу підтримки в кількості 20 чол. і страшучи хворих дітей. Це через них звільнилося декілька хороших керівників освіти з багаторічним стажем, професіоналів,фахівців своєї справи.Варто тільки згадати директора школи-інтернату №102 у Львові Іваницьку Л.П. А дехто після їхніх відвідин отримав інфаркт.Тепер ця пані керує в Києві.Саме час і Гірняку туди податися-там є де розвернутися.

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:30 22 жовтня 2019 р.

У трьох районах Львівщини будуть місцеві вибори

22 та 29 грудня у низці областей України, серед яких – Львівщина, відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, а також додаткові вибори депутатів сільських, селищних рад.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 957

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 675

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1173

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу