У Львові – провокація: марш «ультраправих» (відео)

00:07 24 листопада 2013 р.

  • 2
  • 4638


Фото: vgolos.com.ua


Відео: YouTube. канал 24

«Сьогодні у Львові відбулась річ, яка є ганьбою. Вдень понад 150 осіб в масках провели ходу з криками «Одна раса!», «Зіг хайль!» і так далі».

Так міський голова Львова Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Фейсбуці півгодини тому.

«Я вважаю це абсолютною провокацією. Це неприпустима річ, особливо в дні, коли ми доводимо світу свої європейські прагнення. Біля Шевченка львівська молодь стоїть вдень і вночі за європейське майбутнє України а дехто свідомо виконує замовлення тих, хто хоче показати українців неотесаними нацистами. Зверніть увагу як вони навмисно вишикувались навпроти Ратуші з прапором ЄС.

Дії міліції загалом були адекватними і не дали подіям вийти з-під контролю. Однак я щойно телефонував начальнику міліції міста пану Зюбаненку і попросив тримати ситуацію і надалі під посиленою увагою. Більшість з провокаторів не львів’яни але вони ще досі в місті. Невідомо, які завдання вони отримають на завтра. Закликаю усіх – будьте особливо пильні в ці дні!»,– написав Андрій Садовий.

Як написано у коментарі до відео, близько 150 людей у чорних та білих масках сьогодні, 23 листопада, ввечері пройшлись центром Львова, вигукуючи націоналістичні та расистські гасла. Офіційно повідомили, що марш приурочений пам'яті жертв Голодомору 1922-23 років.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Митро

11:09 24 листопада 2013 р.

Відповісти

Дибіли одн словом.

Гість

01:20 24 листопада 2013 р.

Відповісти

А чому їх не затримала міліція?

До теми