У Львові протестували проти «формули Штайнмаєра»

00:00 2 жовтня 2019 р.

  • 4


Фото: facebook.com/groups/varta1.official

У вівторок, 1 жовтня, ввечері біля управління СБУ у Львівській області на вулиці Вітовського відбулася акція протесту проти погодження тексту так званої «формули Штайнмаєра».

Про це повідомили на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео й фото з місця події.

Натомість в агенції новин «Укрінформ» Володимир Зеленський зазначив: «Ми відповіли на лист пана Сайдіка, що ми погоджуємо текст «формули Штайнмаєра. Я хочу окремо говорити, до речі, про найбільшу «страшилку» останніх тижнів під назвою «формула Штайнмаєра». Що означає ця формула? Це одне, в принципі, два речення. Ось і все. Що це таке – тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як «закон про особливий статус Донбасу», починає діяти на постійній основі за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією України та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів»

Президент підкреслив: «Ніяких виборів під дулом кулеметів не буде і не може бути. Сьогодні усунуто останні перепони» для проведення саміту нормандської четвірки, дата якого стане відома найближчим часом».

Згодом новий законопроєкт розроблятиметься парламентом у тісній співпраці та публічному обговоренні з суспільством.У тому новому законі не буде перейдено жодної «червоної лінії». Саме тому немає і не буде ніколи ніякої капітуляції», – запевнив Володимир Зеленський.

dailylviv.com

Коментарі(4)

Фантом

00:42 02 жовтня 2019 р.

Відповісти

... Майдан ! Майдан ! Майдан ! Майдан ! Буремний заклик б'є у скронях. Живим живими приклад дан - Свободи полум'я в долонях. ... Свободи полум'я в очах Горить незламним духом бою. Свободи полум'я в серцях Палає й кличе за собою. ... Свободи полум'я для нас Небесна Сотня запалила. І душу й тіло в чорний час За волю нашу положила. ... Останній подих, кров із ран. Останній погляд в душі наші. Нам Заповіт Свободи дан: - Не зрадь Майдан ! Не зрадь Майдан ! ... 21.11.2015

Фантом

00:27 02 жовтня 2019 р.

Відповісти

Згода Києва на неїснуючу в природі так звану "формулу пана Штайнмаєра" це однозначно є підігрування України на користь Росії у намаганні Москви послабити та скасувати антиросійські санкції ... Свідомим чи несвідомим є таке підігрування Києва Москві - покаже час ... Кремль не вважає Україну за державу - а пана Зеленського і Зе!Команду за рівного та гідного поваги партнера-колегу-противника ... Лише дурень стане вірити Москві та підписувати Угоди з Кремлем після усіх антиукраїнських подій Росії з 2014 року ... Схоже що український народ вже вкотре має знову переконати Кремль-Москву-Росію-росіян що вони знову помиляються ... ... .... ... З усіх боків наголошується - що будь-який ОСОБЛИВИЙ СТАТУС для ОРДЛО чи інших територій чи груп громадян означатиме ДИСКРИМІНАЦІЮ БІЛЬШОСТІ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА ДОГОДУ ЦІЙ КУПЦІ ВИМАГАЧІВ якими є в цьому випадку продажні озброєні зрадники-сепаратисти-терористи Донецька-Луганська та ще й за мовною і національною ознакою ... Здається це щось не дуже схоже на встановлення миру в Україні - якраз навпаки ...

Фантом

03:20 02 жовтня 2019 р.

Відповісти

"Загальна Декларація Прав Людини" від 10.12.1948 що була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН категорично ЗАБОРОНЯЄ будь-яку ДИСКРИМІНАЦІЮ людини за будь-якою ознакою ... ... ... ... ... .. ... .. ... ... Якщо вірити представникам керівництва сепаратистів Дейнего-Мірошнику-Ніконоровій-Басуріну-тощо - Донецьк і Луганськ ніколи і нізащо не погодяться на будь-які поступки Києву у питаннях російської мови, амністії, особливого статусу ОРДЛО, народної міліції, судів, особливих стосунків з Росією, а тим більше не віддадуть контроль над російсько-українським кордоном українським прикордонникам. Більше того - якщо не відразу, то поступово вони планують прибрати до рук непідконтрольні їм несепаратистські райони Донецької-Луганської областей. Шлях до миру дуже важкий і робота не може бути без помилок - але бувають помилки фатальні ... Пан Зеленський із Зе!Командою не є людьми вдумливими та досвідченими - вони не здатні перехитрити досвідчений Кремль у політиці, а варто довіряти українському народу і спиратися на його підтримку ... Схоже - що Париж за мовчазної згоди Берліна бажає максимально сприяти Москві у знятті санкцій з Росії у будь-який спосіб і від Києва тут вже нічого не залежить. З формулою Штайнмаєра чи без неї, з ОРДЛО чи без них, з бойовими діями на Донбасі чи без них - Київ буде залишатися сам-на-сам з Москвою ... Київ може вибирати лише між декількома поганими варіантами розвитку подій - тягнути ОРДЛО самотужки без бойових дій або протистояти Москві без ОРДЛО але з бойовими діями ... .... Непоганий аналіз ситуації подає одеська газета "Думская" - на жаль україномовної версії немає, проте варто ознайомитися з інформацією за посиланням (сподіваюсь автор не буде заперечувати) ... "Від Минська-2 до другого Мюнхену: схоже, це початок капітуляції (колонка головного редактора)" ....dumskaya.net/news/ot-minska-2-ko-vtoromu-myunhenu-pohozhe-eto-nach-103658/

Фантом

06:24 02 жовтня 2019 р.

Повідомляється що буцімто рівень довіри населення ОРДЛО до пана Зеленського дуже високий і різниця величезна порівняно з паном Порошенком. Але ж уся така дурня нічого не варта адже населенню ОРДЛО не пропонується жити разом з паном Зеленським чи разом з паном Порошенком які є лише тимчасовими керманичами України. Населенню ОРДЛО пропонується жити разом з усім українським народом в незалежній державі Україна за законами України з рівними правами та обов'язками як у кожного іншого громадянина України (з винятком для багатостраждальних кримських татар у Криму). Частина населення ОРДЛО свідомо обрала зраду Україні заради високих російських зарплат-пенсій і тепер таким сепаратистам няіким чином не догодиш хоч як стелися перед цією ницістю якій Україна зовсім не потрібна і вона з часом все одно перебереться до Росії ... Метою дій України щодо Криму-Донбасу є ПОВНА УКРАЇНСЬКА ЮРИСДИКЦІЯ для всіх тих людей і на всіх тих територіях і отже можливим є лише якийсь "тимчасовий особливий статус на перехідний період у декілька років". Ніякого постійного особливого статусу ОРДЛО навіть обговорювати не слід - ще одне "Придністров'я" з другого боку України буде занадто дестабілізуючим Україну враховуючи окупований Крим ...

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу