У Львові протестували більше ста журналістів (доповнено відеосюжетами)

19:54 25 грудня 2013 р.


Фото: zik.ua

Їх головною вимогою була відставка міністра внутрішніх справ.

Більше ста журналістів прийшли сьогодні, 25 грудня, на львівський Євромайдан підтримати свою жорстоко побиту вночі колегу за фахом Тетяну Чорновіл і висловити протест проти скоєного з нею й переслідування співробітників ЗМІ. Вже найближчим часом буде оприлюднено заяву медійної спільноти Львова з вимогами до влади.

Як наголосив головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв, головною вимогою журналістів має бути відставка Захарченка, також потрібно добиватися проведення належного розслідування, аби притягнути до відповідальності тих хто побив Тетяну Чорновол. Про це повідомляється в середу на сторінці «Євромайдан Львів» у мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», сьогодні вночі жорстоко побили журналістку Тетяну Чорновіл, котра зокрема цікавилася «новим Межигір'ям», причому це побиття анонсували за 8 годин до нього, а активісти Євромайдану, протистуючи проти нього, заблокували МВС.


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу