У Львові протестували більше ста журналістів (доповнено відеосюжетами)

19:54 25 грудня 2013 р.


Фото: zik.ua

Їх головною вимогою була відставка міністра внутрішніх справ.

Більше ста журналістів прийшли сьогодні, 25 грудня, на львівський Євромайдан підтримати свою жорстоко побиту вночі колегу за фахом Тетяну Чорновіл і висловити протест проти скоєного з нею й переслідування співробітників ЗМІ. Вже найближчим часом буде оприлюднено заяву медійної спільноти Львова з вимогами до влади.

Як наголосив головний редактор «Ратуші» Микола Савельєв, головною вимогою журналістів має бути відставка Захарченка, також потрібно добиватися проведення належного розслідування, аби притягнути до відповідальності тих хто побив Тетяну Чорновол. Про це повідомляється в середу на сторінці «Євромайдан Львів» у мережі «Facebook».

Як інформував «Щоденний Львів», сьогодні вночі жорстоко побили журналістку Тетяну Чорновіл, котра зокрема цікавилася «новим Межигір'ям», причому це побиття анонсували за 8 годин до нього, а активісти Євромайдану, протистуючи проти нього, заблокували МВС.


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу