У Львові пройде молодіжний форум «MTalk»

11:40 15 листопада 2016 р.

Для того, щоб стати учасником форуму, необхідно заповнити реєстраційну форму.

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, що 25 листопада у нашому місті відбудеться молодіжний форум «MTalk», метою якого є консолідувати молодь, молодіжні громадські організації та організації, що працюють з молоддю задля сталого розвитку та спільних проектів. У його програмі заплановані історії успіху від молодих людей, можливості участі молодіжних громадських організацій у конкурсі програм і заходів з питань дітей, молоді та сім’ї за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради, тренінги для розвитку організації.

До участі у форумі запрошуються лідери молодіжних організацій та ініціатив, які мають практичний досвід у реалізації проектів, активну громадську діяльність та суспільну позицію. Для того, щоб стати учасником заходу, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1zTM-vRSAqD0SRY52VAZ71SBgcFYupbX4ycNJJg77HbU/viewform?edit_requested=true

У разі виникнення питань слід звертатись за електронною адресою umss.lmr@gmail.com з темою листа «Молодіжний форум». Або за номером телефону 297 58 71.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини