У Львові продаж голосу прирівняли до гріха

10:01 8 березня 2019 р.

Українці не бояться покарання за підкуп виборців, тому що впевнені – судова система не покарає нікого.

Про це 7 березня під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Схеми купівлі голосів виборців: способи запобігання і міри покарання»,  яке відбулося у Львівському прес-клубі, повідомив виконавчий директор Інституту політичних технологій Олег Процак. 

- Судова система – це теж продукт нашого суспільства. Ми чудово знаємо рівень довіри до неї. А особи, які чинять правопорушення, переконані, що судова система прийме рішення на їхню користь, - зазначив він.

Також експерт впевнений, що не зубожіння штовхає громадян продавати свій голос, а – менталітет.  

- Матеріальні статки людей ніколи не бувають абсолютно достатніми. Завжди, якщо є пропозиція, то буде й попит. Скільки би зарплат людина не отримувала, але щось додаткове в господарці не зашкодить. Особливо тут, в Галичині, - вважає Олег Процак. 

Натомість голова БФ «Україна-Русь», заступник голови Української республіканської партії Ростислав Новоженець закликає благочестивих галичан не грішити.

- Україна – християнська держава, всі ходять до церкви. А продавати свій голос – це є гріх. І коли людина усвідомлює, що те, що вона чинить, - гріховно, вона сама себе контролюватиме. Коли вона буде так підходити до цього, то цих підкупів та продажності буде значно менше, - переконаний він. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу