У Львові представили мажоритарників від партії «Сила і честь»

09:48 21 червня 2019 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Рейтинги та результати соцопитувань, які подають різноманітні соціологічні агенції, часто, не відповідають дійсності.

Про це 20 червня під час представлення першої десятки виборчого списку партії «Сила і честь» та кандидатів у народні депутати в одномандатних округах Львівської області повідомив уповноважена особа від партії «Сила і честь» у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Михайло Поживанов.

- Перед президентськими виборами озвучували, що лідер нашої партії, Ігор Смешко, набере не більше 1,3 відсотка голосів. ЦВК оголосила, що за нього проголосувало 6 відсотків виборців. А ми вважаємо, що ще три відсотки в нас просто вкрали. Я вже спілкувався з різними соціологічними агенціями. І мені сказали що за кошти – від 15 до 25 тисяч доларів нам створять рейтинг, аби переконати виборців, що ми стовідсотково проходимо до парламенту. Ми відмовилися від такої послуги, - стверджує він. 

За його словами, попереднього тижня партія «Сила і честь» передала список до ЦВК. І його вже мають зареєструвати. 

- Перше місце в списку – Ігор Смешко, генерал-полковник, півжиття віддав військовій розвідці, дипломат-міжнародник, працював у військовому представництві України у Вашингтоні, в головному управлінні військової розвідки Міністерства оборони України, військовим представником України у Швейцарії, очолив СБУ під час Кучми. На другому місці – народний депутат України Олена Сотник. Номер три – голова Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров. Четвертий – з 2009 року заступник голови ГО «Сила і честь» Іван Мирошниченко. П’ятий номер списку – колишній керівник генштабу України Володимир Замана, - розповів Михайло Поживанов про списочників партії.

Також, за його словами, всі кандидати у мажоритарних округах, яких рекомендував з’їзд партії, вже подали документи до ЦВК та сплатили внесок. 

У виборчому окрузі №118 за депутатський мандат змагатиметься заступник голови селищної ради села Солонка Андрій Жиравецький.

- За три роки я вивчив дуже багато недоопрацьованих проблем в об’єднаній територіальній громаді. Я знаю, як це змінити і як їх покращити. Наша громада – одна з найкращих. Маю багато почесних відзнак за волонтерство, - каже він. 

Кандидат у народні депутати в 116 виборчому окрузі голова ПрАТ «Львів-Інтуртранс» Василь Попович говорить, що за 26 років роботи добре вивчив саме цей район.

- Інфраструктура та транспорт на сьогодні є однією з найбільших проблем та найперспективніших галузей. Район, де я балотуюся, дуже специфічний та має багато проблем. Одна з найбільших – це сполучення з центром міста. Ми напрацювали проект будівництва підвісної дороги. Це – єдина можливість вийти з колапсу в цьому районі, - поділився він. Василь Попович має у своєму здобутку подяку від Білого Дому за транспортне обслуговування візиту в Україну Гіларі Клінтон у 1998 році. 

Професор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доктор педагогічних наук Євген Кулик, який балотується у 121 виборчому окрузі, галичанин з діда-прадіда, з червоним дипломом закінчив Львівський політехнічний інститут, 25 років відпрацював у Дрогобицькому педагогічному університеті. 

- Ми беремо на себе зобов’язання – змінити Конституцію України, аби у всіх сферах життєдіяльності була конкуренція. Щоби вона стала визначальним механізмом для отримання результату. Пріоритети нашої партії – людиноцентризм на основі місцевого самоврядування, максимальних прав людини і економіка під побудову громадянського суспільства, - каже він. 

Приватний підприємець Андрій Бас балотується у виборчому окрузі №123, де мешкає та працює.

- Мене не влаштовує, що люди. Які живуть та працюють у Львові чи в Києві, хочуть вирішувати проблеми мого регіону. Таке враження, що вони краще за нас, місцевих, знають, що у нас в регіоні стається. Ніби вони краще знають, які мешти нам носити і чи взагалі потрібні нам ті мешти, - пояснив він своє рішення. 

Михайло Поживанов також повідомив, що у майбутній Верховній Раді їхня партія за жодних обставин не створить коаліції з Медведчуком та Бойком. Натомість має намір підсилити партію «Слуга народу». 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу