У Львові представили 7 нових Почесних амбасадорів | Новини Львова

У Львові представили 7 нових Почесних амбасадорів

22:24 28 листопада 2019 р.

  • 0

Сьогодні у міжнародному аеропорті «Львів» відбулася 5-та ювілейна Гала Почесних амбасадорів.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко вручив відзнаки 7 новообраним амбасадорам за вагомий внесок у розвиток Львова як гідного місця проведення заходів ділової гостинності (національних та міжнародних конференцій, конгресів, самітів, симпозіумів тощо).

«Пригадую, як ми розпочинали нагородження амбасадорів вперше. Тоді ніхто не знав, як це буде. Сьогодні я можу чітко сказати, що вибір Амбасадорів — це дуже конкурентний процес. Сам процес відбору є дуже динамічним, і він такий виключно завдяки вам. Ця церемонія — це подяка вам за вашу працю. Кожен поодинці може зробити дуже багато, але тільки в синергії таких мудрих людей можна витворити щось зовсім нове", — привітав Амбасадорів Андрій Москаленко

Почесними амбасадорами стали: 1. Тетяна Струк — директорка Лінгвістичного Центру. 2. Оксана Заячківська — завідувачка кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 3. Андрій Наконечний — проректор з наукової роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 4. Богдан Шумилович — куратор проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи. 5. Роман Кізима — дитячий онколог консультативної поліклініки та відділення хірургії КНПЛОР ЗУСДМЦ. 6. Stephen Butler — Managing Director, Strategy Council UK. 7. Peter Mejer-Rasmussen — CEO, Amardico 120 Ukraine and J&L Consulting.

До Гали Почесних амбасадорів долучилися міжнародні експерти конференц-індустрії, серед яких: РОБ ДЕВІДСОН — керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge. Експерт в галузі конференц-індустрії та корпоративних мотиваційних подорожей, спеціалізується на науково-дослідних, освітніх та навчальних послугах. Автор семи книг на ці теми. ДЕМЕТРІОС ФАКІНОС — директор/партнер в European Design Awards, член Консультативного комітету Porto Design Biennale та BMW Foundation Responsible Leaders Forum. КРІСТІАН МУЧЛЕХНЕР — директор Конференц-бюро Відня (1991−2019). Один із провідних діячів міжнародної конференц-індустрії, президент Конгрес-Бюро Австрії/Austrian Convention Bureau, в минулому також був Президентом Європейської федерації конференц-міст та організації ІССА. КШИШТОФ ЦЕЛЮХ — засновник та директор Celuch Consulting, експерт у галузі конференц-індустрії, CMM, CITE, CIS, HMCC, CED. ФРАНСУА ЛАФОНТ — виконавчий директор Конгрес-Бюро Лексембургу.

Нагадаємо, програма Почесних амбасадорів діє вже протягом 4-х років. За цей період було реалізовано 29 спільних проектів: проведення міжнародних конференцій; залучення до Львова світових експертів для наукових, бізнесових подій; представлення Львова на профільних міжнародних виставках; ознайомлення закордонних гостей із конференц-можливостями міста.

Довідка

Почесні амбасадори Львова – це люди, які, використовуючи свої авторитет і професійні знання, сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів тощо).

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:19 31 липня 2020 р.

В Україні буде 35 сучасних прикордонних інспекційних постів. Один з них - на Львівщині

За ініціативи Мінекономіки та підтримки Уряду найближчим часом буде відновлено фінансування будівництва сучасних прикордонних інспекційних постів у рамках Програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство».

Рубрика: Політика

23:05 30 липня 2020 р.

Кравчук піде на компроміси швидше, ніж Кучма

Президент Володимир Зеленський 30 липня призначив Леоніда Кравчука головою делегації України у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях.

Рубрика: Політика

Останні новини

Львівщина прощається із заступником командувача УДА Андрієм Гергертом

Бунт у потягу: у Тернополі його зупинили примусово

На Буковині зупинили роботу магазинів, ринків, транспорту

У Луцьку загальмовано громадський транспорт

У червону зону дозволено в'їжджати лише на власному транспорті

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу