У Львові представили 7 нових Почесних амбасадорів

22:24 28 листопада 2019 р.

Сьогодні у міжнародному аеропорті «Львів» відбулася 5-та ювілейна Гала Почесних амбасадорів.

Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко вручив відзнаки 7 новообраним амбасадорам за вагомий внесок у розвиток Львова як гідного місця проведення заходів ділової гостинності (національних та міжнародних конференцій, конгресів, самітів, симпозіумів тощо).

«Пригадую, як ми розпочинали нагородження амбасадорів вперше. Тоді ніхто не знав, як це буде. Сьогодні я можу чітко сказати, що вибір Амбасадорів — це дуже конкурентний процес. Сам процес відбору є дуже динамічним, і він такий виключно завдяки вам. Ця церемонія — це подяка вам за вашу працю. Кожен поодинці може зробити дуже багато, але тільки в синергії таких мудрих людей можна витворити щось зовсім нове", — привітав Амбасадорів Андрій Москаленко

Почесними амбасадорами стали: 1. Тетяна Струк — директорка Лінгвістичного Центру. 2. Оксана Заячківська — завідувачка кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 3. Андрій Наконечний — проректор з наукової роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. 4. Богдан Шумилович — куратор проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи. 5. Роман Кізима — дитячий онколог консультативної поліклініки та відділення хірургії КНПЛОР ЗУСДМЦ. 6. Stephen Butler — Managing Director, Strategy Council UK. 7. Peter Mejer-Rasmussen — CEO, Amardico 120 Ukraine and J&L Consulting.

До Гали Почесних амбасадорів долучилися міжнародні експерти конференц-індустрії, серед яких: РОБ ДЕВІДСОН — керівник і власник консалтингової компанії MICE Knowledge. Експерт в галузі конференц-індустрії та корпоративних мотиваційних подорожей, спеціалізується на науково-дослідних, освітніх та навчальних послугах. Автор семи книг на ці теми. ДЕМЕТРІОС ФАКІНОС — директор/партнер в European Design Awards, член Консультативного комітету Porto Design Biennale та BMW Foundation Responsible Leaders Forum. КРІСТІАН МУЧЛЕХНЕР — директор Конференц-бюро Відня (1991−2019). Один із провідних діячів міжнародної конференц-індустрії, президент Конгрес-Бюро Австрії/Austrian Convention Bureau, в минулому також був Президентом Європейської федерації конференц-міст та організації ІССА. КШИШТОФ ЦЕЛЮХ — засновник та директор Celuch Consulting, експерт у галузі конференц-індустрії, CMM, CITE, CIS, HMCC, CED. ФРАНСУА ЛАФОНТ — виконавчий директор Конгрес-Бюро Лексембургу.

Нагадаємо, програма Почесних амбасадорів діє вже протягом 4-х років. За цей період було реалізовано 29 спільних проектів: проведення міжнародних конференцій; залучення до Львова світових експертів для наукових, бізнесових подій; представлення Львова на профільних міжнародних виставках; ознайомлення закордонних гостей із конференц-можливостями міста.

Довідка

Почесні амбасадори Львова – це люди, які, використовуючи свої авторитет і професійні знання, сприяють міжнародній промоції Львова як достойного міста для проведення заходів ділової гостинності (конференцій, форумів, семінарів, виставок, симпозіумів, самітів тощо).

dailylviv.com

До теми

19:04 27 червня 2022 р.

Загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі, - Генштаб

Російські військові продовжують штурмувати на фронті й досягли часткових успіхів на декількох напрямках. Наразі існує загроза продовження ракетних ударів з території Білорусі.

Рубрика: Політика

13:29 27 червня 2022 р.

США передадуть Україні системи ППО, які охороняють Білий дім і Капітолій, - ЗМІ

Вашингтон має намір передати Києву сучасні системи протиповітряної оборони середньої та великої дальності, повідомила низка ЗМІ. Найімовірніше, Україна отримає ЗРК NASAMS.

Рубрика: Політика

23:31 26 червня 2022 р.

Зеленський звернувся до громадян Білорусі

У сьогоднішньому зверненні президент України Володимира Зеленського згадав, що усіх білорусів російське керівництво хоче втягнути у війну і посіяти ненависть між ними та українцями.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу