У Львові працюють усі виборчі дільниці, – ЛМР

09:44 25 жовтня 2015 р.


Фото: zik.ua

Надзвичайних ситуацій, які б могли вплинути на хід проведення голосування та результати виборів, не зафіксовано.

«Виборчі дільниці у всіх районах Львівщини вже відкрилися і працюватимуть до 20:00. Станом на 8:30 неділі усі виборчі дільниці працюють у звичайному режимі» – повідомив сьогодні, 25 жовтня, начальник відділу адміністрування апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков.

«Надзвичайних ситуацій, які б могли вплинути на хід проведення голосування та результати виборів, не зафіксовано, – зазначив Федір Алєйніков. – На гарячу телефонну лінію Львівської облдержадміністрації жодних повідомлень про порушення виборчого процесу  не надходило. Проте ми закликаємо усіх виборців у випадку будь-яких порушень чи надзвичайних ситуацій негайно повідомляти Львівську ОДА за номером: 2-999-285».

Для проведення місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на території Львівщини відкрито 2 129 виборчих дільниць. В області оберуть майже 10 тисяч депутатів та голів місцевих рад. Утворено 10 940 виборчих округів. Зокрема, утворено 84 округи для виборів депутатів обласної ради, 312 – для виборів депутатів міських рад міст обласного значення, 802 – для виборів депутатів міських рад міст районного значення, 734 – для виборів депутатів районних рад, 8 344 – для виборів сільських, селищних рад, 43 – для виборів міських голів, 621 – для виборів сільських, селищних голів.

Про це повідомили сьогодні, 25 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі міської ради поінформували в неділю: 

«Сьогодні в Україні проходять вибори депутатів до міської, обласної рад та міського голови. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00. За оперативними даними, усі виборчі дільниці у місті Львові відкрились вчасно і працюють.

Загалом у Львові 305 виборчих дільниць. Місто налічує приблизно 595 тис. виборців.  Також у місті розвішені національні прапори.

Як повідомили у районних адміністраціях, виборчі дільниці у Львові відкрились, всі працюють. Здебільшого, звичайні виборчі дільниці – це приміщення шкіл, дитячих садків, ліцеїв, спеціальні – приміщення лікувальних закладів, місць позбавлення волі.

Сихівський район: 58 виборчих дільниць, з них три –  спеціальні. Район налічує 117 123 виборці.

Галицький район: 28 виборчих дільниць, з них чотири – спеціальні. Район налічує 45,6 тисячі виборців.

Франківський район: 61 виборча дільниця, з них чотири –  спеціальні. Район налічує приблизно 120 тисяч виборців.

Личаківський район: 50 виборчих дільниць. Район налічує 83 338 виборців.

Шевченківський район: 59 виборчих дільниць (одна спеціальна). Район налічує приблизно 122 тисяч виборців.

Залізничний район: 49 виборчих дільниць. Район налічує 106 872  виборці.

Загалом у м. Львові 305 виборчих дільниць. Місто налічує приблизно 595 тисяч виборці».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу