У Львові пояснили, чому молодь не читає передвиборчих програм

16:37 19 березня 2019 р.

Молодь не читає передвиборчих програми кандидатів. Але зауважить, як працює та чи інша молодіжна організація.

Про це сьогодні, 19 березня, під час прес-конференції на тему: «Молодь і президентські вибори 2019 року», що відбулася у Львівському прес-клубі, заявив координатор молодіжного крила ВО «Самопоміч» Максим Малик.

- Якщо їй (авт.- молоді) подобається робота молодіжної організації, то молодь обирає її. А читання програми нічого не дає. Скільки разів ми чули обіцянки, які потім не виконували? – риторично запитав він.

З Максимом Маликом погоджується і заступник голови студентської ради Львова Андрій Сидор.

- Уявімо собі, що вся молодь прочитала всі програми і обрала найліпшу. А потім ця програма не виконується. Про що це свідчить? Про те, що цьому політикові написали гарну програму, яку він не здатен виконати, - сказав Андрій Сидор. 

Член профкому студентів та аспірантів  Львівського національного аграрного університету Тетяна Берецька зазначила, що більша частина електорату України є дуже погано політично обізнаною.

- Дуже часто під час соціологічних опитувань респонденти просто відмахуються та дозволяють поставити «пташку», де треба тим, хто проводить опитування, - говорить вона. І так пояснює високі рейтинги окремих кандидатів. 

 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу