У Львові поширювали агітки проти ЄС

09:38 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2984

Зокрема лякали у них забороною на продаж сала

Декілька днів поспіль у Львові розповсюджували листівки-агітки проти вступу України до ЄС. Інтернет-видання «Українська правда» повідомляє, що про це пишуть користувачі Facebook.

Автори агіток зверталися до продавців та підприємців та закликали долучитися до участі в маніфестації в центрі Львова проти євроінтеграції. Згідно з текстом листівок, аргументом на користь антиєвроінтеграторів виступає майбутня заборона ЄС на продаж м'яса, яєць, сала, масла та молока, виготовлених в домашніх умовах. «Таким чином мешканці сіл будуть позбавлені засобі існування», - наголошується в агітці. 

Але невідомі наразі автори тих листівок судять про ерудицію львів’ян, радше, по своїй. Бо на Львівщині, звісно ж, знають, що, по-перше, Україна, на жаль, ще не скоро вступатиме до складу ЄС, а лише сподівається підписати угоду про асоційоване членство у ньому. По-друге, «забороняється реалізація та обіг необробленого молока та сиру домашнього виробництва, а також туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на  агропродовольчих ринках» у частині першій статті 35-ї закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів»

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 12 листопада 2019 р.

ТКГ зняла перешкоди для «нормандської зустрічі»

На засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську зняли всі перешкоди на шляху до зустрічі найближчим часом у нормандському форматі на найвищому рівні.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 477

13:04 12 листопада 2019 р.

Львівська облрада, напевно, більше не впливатиме на формування ОТГ

Сьогодні, 12 листопада, Верховна Рада прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» (щодо спрощення процедури затвердження перспективних планів формування територій громад Автономної Республіки Крим, областей)».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 573

11:30 12 листопада 2019 р.

«Форум Гідності» відбудеться у Львові вперше

14 листопада в Музеї Гідності на вулиці Шептицьких, 45 відбудеться перший Львівський форум, покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 546

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нардепи збережуть недоторканність?

Рубрика: Політика

Градус катастрофи у Новому Роздолі і Новояворівську

Рубрика: Політика

Суд над працівниками грального бізнесу

Рубрика: Кримінал

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу