У Львові поширювали агітки проти ЄС

09:38 23 вересня 2013 р.

Зокрема лякали у них забороною на продаж сала

Декілька днів поспіль у Львові розповсюджували листівки-агітки проти вступу України до ЄС. Інтернет-видання «Українська правда» повідомляє, що про це пишуть користувачі Facebook.

Автори агіток зверталися до продавців та підприємців та закликали долучитися до участі в маніфестації в центрі Львова проти євроінтеграції. Згідно з текстом листівок, аргументом на користь антиєвроінтеграторів виступає майбутня заборона ЄС на продаж м'яса, яєць, сала, масла та молока, виготовлених в домашніх умовах. «Таким чином мешканці сіл будуть позбавлені засобі існування», - наголошується в агітці. 

Але невідомі наразі автори тих листівок судять про ерудицію львів’ян, радше, по своїй. Бо на Львівщині, звісно ж, знають, що, по-перше, Україна, на жаль, ще не скоро вступатиме до складу ЄС, а лише сподівається підписати угоду про асоційоване членство у ньому. По-друге, «забороняється реалізація та обіг необробленого молока та сиру домашнього виробництва, а також туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на  агропродовольчих ринках» у частині першій статті 35-ї закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів»

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу