У Львові поширювали агітки проти ЄС

09:38 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2948

Зокрема лякали у них забороною на продаж сала

Декілька днів поспіль у Львові розповсюджували листівки-агітки проти вступу України до ЄС. Інтернет-видання «Українська правда» повідомляє, що про це пишуть користувачі Facebook.

Автори агіток зверталися до продавців та підприємців та закликали долучитися до участі в маніфестації в центрі Львова проти євроінтеграції. Згідно з текстом листівок, аргументом на користь антиєвроінтеграторів виступає майбутня заборона ЄС на продаж м'яса, яєць, сала, масла та молока, виготовлених в домашніх умовах. «Таким чином мешканці сіл будуть позбавлені засобі існування», - наголошується в агітці. 

Але невідомі наразі автори тих листівок судять про ерудицію львів’ян, радше, по своїй. Бо на Львівщині, звісно ж, знають, що, по-перше, Україна, на жаль, ще не скоро вступатиме до складу ЄС, а лише сподівається підписати угоду про асоційоване членство у ньому. По-друге, «забороняється реалізація та обіг необробленого молока та сиру домашнього виробництва, а також туш або частин туш парнокопитних та інших копитних подвірного забою на  агропродовольчих ринках» у частині першій статті 35-ї закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів»

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 20 вересня 2019 р.

Україна відновить виплату пенсій жителям окупованого Донбасу, – МЗС

Україна планує відновити виплату пенсій жителям окупованих територій Донбасу в рамках «плану Зеленського» щодо відновлення зв'язків з нашими співгромадянами, які проживають за лінією зіткнення.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 684

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу