У Львові попрощалися з двома полеглими воїнами (відео)

17:50 26 листопада 2014 р.


Фото: zik.com.ua

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, добровольця батальйону «ОУН» Андрія Юргу й бійця 34-го батальйону територіальної оборони Кіровоградської області «Батьківщина» Андрія Лучечка поховали на на полі почесних поховань №76 Личаківському кладовищі.

У прес-службі міської ради повідомили в середу «Щоденному Львову»: «Сьогодні на Личаківському кладовищі поховали Андрія Юргу, 1964 року народження та Андрія Лучечка, 1973 року народження. Андрій Юрга був добровольцем у батальйоні «ОУН», Андрій Лучечко служив у 34-му батальйоні територіальної оборони Кіровоградської області «Батьківщина». Обох новітніх Героїв поховали на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань №76».

У повідомленні також нагадують, що Андрій Володимирович Юрга (15.04.1964 р. – 23.11.2014 р.) закінчив економічний факультет Львівського національного аграрного університету, був членом Комітету підприємців Львівщини, засновником та співвласником фірми «Ю-КОМ», аактивно долучався до подій на Майдані, а 14 листопада пішов добровольцем у батальйон «ОУН». В Андрія залишився син Юрій, навчається у 9-му класі. 

Натомість Андрій Лучечко (29.12.1973 р. – 14.11.2014 р.) служив у 34-му батальйоні територіальної оборони Кіровоградської області «Батьківщина» й з липня перебував у зоні АТО.


Відео: Львівська міська рада

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу