У Львові починає роботу Почесне консульство Республіки Індонезія

12:29 22 липня 2021 р.

В області розпочне свою роботу ще одна дипломатична установа. Сьогодні відкриє свої двері Почесне Консульство Республіки Індонезія у Львові.

Про це розповіли під час брифінгу у Львівській ОДА, пише Dailylviv.

«Сьогодні когорта почесних консульств, які є на Львівщині, поповниться Почесним консульством однієї з найбільших країн південно-східної Азії – Індонезії. Це 21 консульство у Львові, включаючи Генеральні. Наші країни знаходяться далеко одна від одної на мапі світу, але відкриття Консульства - це ще один крок до розвитку багатовекторної співпраці, зокрема економічної»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Очолить установу Почесний консул Республіки Індонезія у Львові Андрій Іонов.

«Для мене велика честь стати Почесним Консулом такої великої країни, як Республіка Індонезія у Львові та Львівській області. Особливо це пов’язано з тим, що декрет про моє призначення підписав особисто Президент Республіки Індонезія. Виходячи з того, що розвиток стосунків між Україною й Індонезією є пріоритетним для нашої держави я докладу всіх зусиль для того, щоб розвивати так звану економічну дипломатію. І не забувати про підсилення та розвиток культурних стосунків між двома країнами», - розповів Андрій Іонов.

Почесного консула Андрія Іонова представив Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді. Він із робочим візитом перебуває на Львівщині.

«Нам надзвичайно приємно відкривати сьогодні одне з багатьох Почесних консульств, які вже тут є у Львові. І маю честь представити Андрія Іонова, який стане тим мостом, який зможе зробити стосунки наших двох країн тіснішими. Ми мали також плідну розмову з головою Львівської ОДА, під час якої обговорювали перспективу співпраці між Індонезією між Україною, зокрема Львівською областю та Львовом, які показують надзвичайно швидкий розвиток, а також потенціал для співпраці в економічній, торговельній, освітній галузях, туризмі та культурі. Сподіваюсь, що Почесне консульство у Львові буде працювати на благо, як Урядів обох країн, так і громадян і представників бізнесу»,- наголосив Юдді Кріснанді.

Розташується установа за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 1.

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу