У Львові пікетують обласне управління МВС

11:03 26 грудня 2013 р.


Фото: portal.lviv.ua

Ця протестна акція розпочалася о 8.30, а триватиме до 18.30.

Громадський сектор Львівського Євромайдану проводить її біля будівлі обласного управління міністерства внутрішніх справ на площі Генерала Григоренка, 3, протестуючи проти репресій щодо протестувальників і жорстокої розправи над журналісткою Тетяною Чорновіл. Про це активісти львівського Євромайдану повідомляють у четвер на його сторінці в мережі «Facebook».

Сьогоднішнє пікетування є продовженням протестної акції 25 грудня – вчора активісти «Громадського сектору» також організовували пікет біля будівлі обласного управління, вимагаючи розслідувати злочини щодо євромайданівців та покарати винних. Вони тримали плакат із зображенням побиття студентів під час мирної акції у Києві, фотографії постраждалого євромайданівця у Харкові, пораненого активіста «Дорожнього контролю» та побитої журналістки Тетяни Чорновол. На плакаті було написано «Знайдіть винних або йдіть геть! Наступним може бути кожен!». Про це інформує сьогодні, 26 грудня, «День».

Як повідомляв «ЩЛ», у Львові протестували більше ста журналістів.

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу