У Львові підписали декларацію про співпрацю представники партій, які увійшли до обласної ради

15:00 19 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Пріоритетом спільної праці в облраді оголосили «забезпечення оновляння влади в області, забезпечення прозорості діяльності органів влади, максимальне залучення громади до місцевого самоврядування та протидія корупції».

«У четвер, 19 листопада, у перший день роботи новообраної Львівської обласної ради сьомого скликання представники політичних партій, що перемогли на виборах до обласної ради, підписали Декларацію намірів про співпрацю та ефективну роботу», – повідомили сьогодні, 19 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Декларацію намірів підписали голова Львівської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олег Синютка, голова Львівської крайової організації «Народний Рух України» Андрій Корнат, в. о. голови Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Юрій Гудима, голова Львівської обласної організації політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Забарило та голова Львівської обласної організації політичної партії «Об'єднання «Самопоміч» Парасковія Дворянин.

«Пріоритетом спільної праці в обласній раді, поруч із політичними програмами наших партій, буде забезпечення оновляння влади в області, забезпечення прозорості діяльності органів влади, максимальне залучення громади до місцевого самоврядування та протидія корупції. Наша мета – об'єднати зусилля та гідно працювати на вирішення проблем територіальних громад Львівщини», – йдеться у тексті декларації намірів про співпрацю та ефективну роботу у Львівській обласній раді».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу