У Львові перенесуть Монумент слави на Стрийській

19:24 25 лютого 2014 р.

У п’ятницю на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради буде розглянуто рішення про перенесення Монументу бойової слави збройних сил радянської армії на вул. Стрийській. Монумент стане експонатом Музею «Територія терору».

Запропоновано визначити Галицьку районну адміністрацію замовником робіт з перенесення Монументу. Одночасно заплановано, аби Галицька районна адміністрація розробила проектно-кошторисну документацію. На це передбачать кошти у міському бюджеті, інформує прес-служба ЛМР.

Департаменту містобудування спільно з Інститутом архітектури НУ «Львівська Політехніка» за залученням громадських активістів доручать провести архітектурний конкурс з облаштування входу в парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу