У Львові опівночі – мобілізаційні збори і виїзд до Києва

13:04 18 січня 2014 р.


Фото: facebook.comeuromaidanlvivphotos_stream

До пам’ятника Королю Данилу на площі Галицькій запрошують лікарів, військових, спортсменів, громадських активістів та всіх небайдужих.

Сьогодні у Львові відбудуться «мобілізаційні» збори громадян з метою висловлення протесту проти ухвалених 16 січня антидемократичних законів. Про це повідомили кореспонденту «УНІАН» організатори акції – представники Громадянської ініціативи «Рабів до раю не пускають».

Зокрема, за їх словами, метою акції є мобілізація громадян для відстоювання своїх законних прав і висловлення протесту проти «антинародних законів, ухвалених 16 січня парламентом». Під час зборів владі нагадають про положення статті 5 Конституції України, де зазначається, що «Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ» та «Ніхто не може узурпувати державну владу». 

Як зазначається в повідомленні, до участі у зборах, які розпочнуться 18 січня о 24.00 у центрі Львова на площі біля пам’ятника Королю Данилу (площа Галицька), запрошують лікарів, військових, спортсменів, громадських активістів та небайдужих львів’ян, усіх, хто може долучитися до виїзду у столицю на київський Євромайдан. Після завершення зборів будуть сформовані автоколони, які вночі 19 січня вирушать до Києва.

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу