У Львові оголошено набір на тренінги «Активних Громадян»

10:00 3 серпня 2016 р.


Фото: ngonetwork.org.ua

Тренінги програми «Активні Громадяни» відбудуться 6 та 7 серпня в урбан-бібліотеці та парку імені Івана Франка.

«Фундація Регіональних Ініціатив» оголошує набір на тренінг програми «Активні Громадяни», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» – ФРІ «Plus» – оголошує набір на тренінг програми «Активні Громадяни», що відбувається за ініціативи та підтримки Британської Ради в Україні. Захід відбудеться 6 та 7 серпня в урбан-бібліотеці та парку імені Івана Франка, і спрямований на розвиток місцевих громад та активізацію молоді задля здійснення суспільних змін. 

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше, ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України.

Упродовж тренінгу учасники навчаться писати власні проекти соціальної дії, після чого отримають можливість відправити їх на конкурс міні-грантів від Британської ради. Найкращі проекти отримають фінансування до 15 000 гривень (500 фунтів).

Кількість учасників обмежена. Заповнити анкету для участі у тренінгу можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRyy26CC2XYj80R852sHIsMMOSXA0peap6z-A5DulZ55LuWA/viewform?c=0&w=1

Контактні особи: Ганна Барабах (+380630685634; ann.lviv94@gmail.com) та Ольга Сюта (+380932370019; olgasiuta7@gmail.com)».

dailylviv.com

До теми

10:53 17 січня 2022 р.

Порошенко прилетів з Варшави до Києва і сьогодні його чекають у суді

Пʼятий президент України Петро Порошенко після прибуття сьогодні з Варшави до аеропорту «Київ» відмовився від отримання процесуальних документів, повідомила на брифінгу у Державному бюро розслідувань радниця цього відомства із комунікацій Тетяна Сапʼян.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу