У Львові об'єдналися росіяни

11:42 28 квітня 2014 р.


Фото: vk.com

27 квітня на меморіалі жертвам Талергофу на Личаківському цвинтарі відбулась панахида за усіма, хто у 1914-1918 роках прийняв муки та загинув у перших у Європі концентраційних таборах, розташованих у австрійських містечках Терезин та Талергоф.

Про це інформують організатори.

Після урочистого заходу, присвяченого 100-річчю Талергофської трагедії, внаслідок якої загинуло понад 30 тисяч галичан, у залі готельного комплексу «Еней» зібралися представники організацій російської громади Львова та інтелігенції, представники ветеранських організацій.

Обговоривши ситуацію в державі, представники російської громади Львова вирішили створити громадську організацію «Росіяни Львова», завданнями якої будуть, насамперед, збереження, примноження та популяризація духовних та культурних цінностей російського народу в їх гармонійному поєднанні з культурою українського та інших народів України.
Керівниками організації присутні одноголосно вирішили обрати Кирила Арбатова, Ігора Корчевського та Тетяну Швецову, - громадських діячів, які представляють росіян Львова в Громадській раді при Львівській обласній державній адміністрації.

Почесним головою ГО «Росіяни Львова» обрано заслуженого працівника освіти України, кавалера ордена Дружби Володимира Кравченка, повідомили організатори. 

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу