У Львові обговорять питання європейської та євроатлантичної інтеграції України

15:00 24 листопада 2016 р.

25-27 листопада у Львові відбудеться третій етап «Школи євроатлантичної солідарності».

Про це повідомили сьогодні, 24 листопада, в прес-службі Львівської обласної ради, де також нагадали, що перші два етапи «Школи євроатлантичної солідарності» проходили в Одесі та Харкові. Натомість у львівському етапі візьмуть участь понад 30 відібраних за конкурсом у більшості регіонів України від Маріуполя і Одеси до Львова та Коломиї учасників – знані громадські діячі, волонтери, журналісти, юристи, підприємці, представники різних політичних партій і професій, які є лідерами думок у своїх регіонах. 

Упродовж трьох днів для них будуть організовані дебати, тренінги і презентації на актуальні теми сьогодення, зокрема щодо практичних аспектів співпраці України з НАТО та ЄС, європейських та євроатлантичних цінностей, стратегічних комунікацій, лідерства у сучасному світі, особливостей сучасних геополітичних процесів, потенціалу внутрішньо переміщених осіб у відстоюванні національних інтересів України тощо. Крім того, учасників проекту прийме голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Очікується, що спікерами в проекті виступлять відомі державні та громадські діячі, експерти, а також  українські та іноземні дипломати, зокрема колишній міністр економіки України Павло Шеремета, директор Центру інформації та документації НАТО в Україні Наталія Немилівська, керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні пані Габріеле Бауманн, екс-директор Координаційного Бюро європейської та євроатлантичної інтеграції, український дипломат Вадим Трюхан,  відомі львівські політики Віталій Ковтун та Валерій Веремчук, представники урядових структур та громадських організацій.

«Школа євроатлантичної Солідарності» – це унікальний проект, реалізується громадською організацією «Європейський рух України» за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Центру інформації та документації НАТО, а спрямований на передачу знань та навичок його учасникам, які вони використовуватимуть у своїй повсякденній діяльності, в тому числі реалізовуючи власні подібні проекти в своїх місцевих громадах. Мета цього проекту – підготувати нових лідерів, які будуть лобіювати впровадження європейських та євроатлантичних цінностей на центральному та регіональному рівнях. За результатами, серед іншого, буде створено універсальну Євроатлантичну платформу зі складу учасників проекту та інших експертів і активістів у сфері євроатлантичної інтеграції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини