У Львові о 13:30 розпочнеться молодіжна акція «Голуби Миру»

09:10 21 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Організатори запрошують долучатися мешканців і гостей міста, представників молодіжних організацій, громадських активістів, волонтерів та журналістів.

У понеділок, 21 вересня, у Львові відбудеться Молодіжна акція «Голуби Миру»: чотири тисячі паперових голубів, виконаних у техніці орігамі, прикрасять сквер перед облдержадміністрацією повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, де також передали:

«Щороку у вересні світ відзначає Міжнародний день миру, - зазначив начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської обдержадміністрації Андрій Ковальський. – Ще у стародавні часи символом миру вважали голуба. Існує традиція випускати білих птахів як ознаку мирних намірів. Сьогодні Україна потребує миру на своїй землі, а українці всіляко показують своє прагнення до дружнього співжиття».

Організаторами акції є ГО «Мистецьке об`єднання Текстура» та Львівський обласний молодіжний центр управління молоді та спорту облдержадміністрації. До участі у акції організатори запрошують мешканців  та гостей міста, представників молодіжних організацій, громадських активістів, волонтерів та журналістів. Захід відбудеться у сквері перед Львівською обласною державною адміністрацією на вулиці Винниченка, 18 у понеділок, 21 вересня, о 13:30.

Довідка: Міжнародний день миру проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1981 році. Україна підтримала рішення Генеральної Асамблеї ООН і Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002 проголосила 21 вересня Національним днем Миру.

dailylviv.com

До теми

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

20:44 15 жовтня 2021 р.

"Круті тачки" політиків з Верховної Ради та держорганів передати захисникам на сході Україні, - порада з Польщі

Автомобіль ексшефа Укравтодору, звинуваченого в корупції Славоміра Новака, вартістю кількадесят тисяч євро передано прикордонним службам задля захисту польського кордону на сході.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу