У Львові о 12:00 розпочнеться акція «Ми – майбутнє України»

10:14 16 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На площі перед пам’ятником В’ячеславу Чорноволу діти розфарбовуватимуть карту України – як символ соборності та суверенності нашої держави.

У четвер, 16 липня, о 12:00 на площі перед пам’ятником В’ячеславу Чорноволу розпочнеться з нагоди 25-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України акція «Ми – майбутнє України».

Під час заходу діти розфарбовуватимуть карту України, як символу соборності та суверенності нашої держави. Участь у заходах візьмуть вихованці Школи мистецтв Оксани Бондарук, Студії дитячої творчості «КОКО», учасники форуму дитячої творчості «Золотий мольберт», соціального проекту «Мій тато захищає Україну», діти внутрішньо переміщених осіб з території Донецької, Луганської областей та АР Крим а також усі охочі. Організатори запрошують батьків з дітьми зробити свій вклад у загальну карту майбутньої України.

Про це повідомили в прес-службі обласної державної адміністрації. Натомість у прес-службі обласної ради розповіли:

«16 липня 2015 року о 12.00 на площі перед пам’ятником В’ячеславу  Чорноволу (неподалік від будівлі Львівської обласної ради) відбудеться акція «Ми – майбутнє України».В рамках заходу, приуроченого до 25-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, діти розфарбують карту України як символ соборності та суверенності нашої держави.  

Участь у заходах візьмуть вихованці Школи мистецтв Оксани Бондарук, Студії дитячої творчості «КОКО», учасники форуму дитячої творчості «Золотий мольберт», діти учасників АТО в рамках соціального проекту «Мій тато захищає Україну!», діти внутрішньо переміщених осіб з території Донецької та Луганської областей, АР Крим, а також усі бажаючі. Шановні батьки, приходьте разом з дітьми на цю акцію та зробіть свій внесок у загальну карту майбутньої України!!! 

PS: Під час акції діти розмалюють окремі області України та складуть їх в єдину карту. Кожен намалює те, про що мріє, що для нього є найріднішим та найдорожчим. Після цього організатори заходу складуть намальовані дитячі мрії в одну, яка стане відображенням карти України».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу