У Львові назвали технічних кандидатів в Президенти

18:39 5 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 3720


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо кандидат в Президенти не має намір посісти крісло Президента, то це – технічний кандидат.

Про це сьогодні, під час засідання Громадського прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Кому допомагатимуть, а кому шкодитимуть технічні кандидати на виборах Президента?», яке відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик.

- Технічними кандидатами є усі, хто не ставить собі за мету перемогти на виборах. Для них головне – не перемога, а участь. І всі, хто подає свою кандидатуру лише щоби засвітитися і попіаритися, щоби збільшити свою впізнаваність, збільшити свою політичну вагу, щоби забрати в когось голоси або критикувати іншого кандидата, щоби потім комусь подарувати свої голоси, щоби забезпечити комусь більшість у виборчих комісіях, щоби збільшити свій прохідний рівень до парламенту, усі ці особи є технічними кандидатами, - вважає він. 

За підрахунками політичного експерта, сьогодні вже є майже 30 осіб, які або заявили про свої наміри, або ж можуть це зробити найближчим часом. Їх усіх можна поділити на три групи. 

У першій експерт згрупував кандидатів з високим рейтингом, які мають на меті посісти президентське крісло. Це  – Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та Анатолій  Гриценко. 

- Але навіть серед них може бути особа, яка є технічним кандидатом на користь чинного Президента. Такі чутки кружляють навколо пана Гриценка, - застерігає Олексій Роговик.   

Нижчий рейтинг мають Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський, Олег Ляшко та Андрій Садовий. 

- Можливо, у когось з них і є амбіції щодо президентства. Але, враховуючи їхні рейтинги, зрозуміло, що вони або задивляються на парламентські вибори, або грають на користь кандидата з першого ешелону. Тут мова може йти про Вакарчука з Зеленським, які ще не заявили про свої президентські амбіції напряму, та про Ляшка. І якщо Ляшко з Ахметовим у другому турі будуть підігрувати Порошенку та намагатимуться забирати голоси у Тимошенко, то Садовий більше закцентує увагу на парламентських виборах. А Зеленський та Вакарчук здатні забирати голоси як у Порошенка, так і в Тимошенко чи Гриценка, - прознозує голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос». 

Усі ж решта – Олег Тягнибок, Дмитро Гнап, Віктор Чумак, Роман Безсмертний, Валентин  Наливайченко, Мішель Терещенко, Юрій Дерев’янко, Дмитро Стеценко, Юрій Касьянов, Микола Томенко, Ліза Богуцька, Іван Бубенчик та Генадій Балашов – це малорейтингові кандидати, у яких дуже мало шансів бути обраними. 

- Усі ці особи делегують свою підтримку комусь із кандидатів першого ешелону. Наприклад, Чумак заявив, що він підтримує найбільш рейтингового кандидата з демократичною позицією. Дерев’янка і Терещенка асоціюють з паном Саакашвілі і кажуть, що Терещенко – це проект, який буде забирати голоси від пана Гриценка. Є особи, які намагаються засвітитися, як от Гнап чи Безсмертний. Деякі з них у підсумку не підуть на вибори, тому що це – дуже дорого, - каже Олексій Роговик. 

 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 276

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 897

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 645

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 393