У Львові нагородили трьох національних гвардійців

17:50 17 листопада 2015 р.


Фото: відділ управління превентивної діяльності Львівського обласного управління Національної поліції

Медалі вручили старшому сержанту Ігореві Білашу й солдатам Володимиру Коваліску та Олексію Коненку.

«Сьогодні, 17 листопада, т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області, полковник поліції ДмитроЗагарія вручив державні нагороди колишнім бійцям Національної гвардії України, котрі сумлінно й віддано несли службу в зоні АТО – Про це повідомили у вівторок у прес-службі обласного управління правоохоронців, де також поінформували:

«За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Присязі та Українському народові, особисту мужність і відвагу, самовіддані дії, проявлені під час проведення антитерористичної операції у боротьбі за територіальну цілісність держави, відзначити медаллю «Захиснику Вітчизни» старшого сержанта Білаша Ігоря Гавриловича, солдата Коваліска Володимира Мирославовича та медаллю «За військову службу Україні» солдата резерву Коненка Олексія Андрійовича», – йдеться в Указі Президента України.

Нагороди бійці отримали у приміщенні Головного управління Національної поліції у Львівській області. Дмитро Загарія, вручаючи нагороди бійцям, зазначив: «Я від свого імені та від імені усієї поліції Львівщини дякую вам за сумлінну службу, за мужність і за відвагу на полі бою. Ви є прикладом для усіх нас». 

Старший сержант Ігор Білаш у зоні АТО ніс службу на посаді командира відділення, військова спеціальність солдата Володимир Коваліска – кулеметник, а солдата запасу Олексія Коненка – розвідник і санітар».

dailylviv.com

До теми

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

21:57 14 травня 2021 р.

Зеленський виганяє з України пів тисячі злодіїв у законі: іноземців і своїх

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому було ухвалено рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань, затверджено Стратегію розвитку кібербезпеки та погоджено створення загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі Multiplex.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу