Оргкомітет зі створення осередку ВО «Майдан» на Львівщині закликає не ігнорувати його (відео)

20:22 15 січня 2014 р.

Зокрема до складу організаційного комітету зі створення Львівської обласної організації ВО «Майдан» входить голова Світової федерації українських лемківських об’єднань, політолог і співачка Софія Федина

Зокрема до складу організаційного комітету зі створення Львівської обласної організації ВО «Майдан» входить голова Світової федерації українських лемківських об’єднань, політолог і співачка Софія Федина
Фото: http://zik.com.ua/

Він пропонує створеній у Києві ініціативній групі з формування ЛОО ВО «Майдан» співпрацю.

Сьогодні, 15 січня, організаційний комітет зі створення Львівської обласної організації ВО «Майдан» оприлюднив під час прес-конференції таку заяву:

«13 січня 2014 року на засіданні Ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан» було затверджено склад ініціативної групи зі створення організації ВО «Майдан» на Львівщині в складі 11 осіб.

Ми, учасники організаційного комітету по створенню Львівського обласного осередку ВО «Майдан», обрані від громадського сектору, ряду студентських організацій та політичних сил на зборах активістів Євромайданів 3 січня 2014 р. у Львові, підтримуємо Програмний Маніфест Майдану 29 грудня 2013 р., декларуємо свою повну готовність до співпраці та взаємодії з усіма політичними партіями, громадськими та студентськими організаціями, які поділяють цінності та реалізують завдання Євромайдану. Вітаємо факт прийняття рішення про створення ініціативної групи, на яку тепер покладена відповідальність за організацію ВО «Майдан» на Львівщині.

Водночас, виходячи із головних завдань, означених у Програмному Маніфесті Майдану: «побудови такої системи влади, за якої на вершині інтересів держави має нарешті опинитися не чиновник, не олігарх, а проста людина, її гідність та добробут, її права та можливості для безперешкодної самореалізації в Україні, незалежно від політичних чи релігійних поглядів, мови спілкування» та «змінити не політиків біля керма держави, а всю нинішню систему влади», мусимо констатувати неприпустимість методів формування будь-яких (чи то керівних, чи ініціативних) органів ВО «Майдан» шляхом «спускання зверху» чи то «призначення» виключно політичними силами.

Спосіб формування ініціативної групи політичними партіями (саме партії чомусь висували і представників громадськості, і студентства ) призвів до того, що переважну більшість ініціативної групи складають партійці, що не відображає думки громадськості, яка бачить опозиційні політичні партії як своїх партнерів, але ніяк не домінанту.

Тривогу викликає і відсутність реакції (чи позитивної чи негативної) на звернення до Ради ВО «Майдан» від нашого оргкомітету з рішенням зборів представників студентських, громадських організацій і політичних партій Львівщини від 3-го січня 2014 р., а також наших пропозицій щодо рівного представництва середовищ в ініціативній групі та врахування думки євромайданів районів і міст області, об’єднаних у Територіальну раду майданів Львівщини.

Ігнорування ініціативи «знизу» ніяк не сприятиме формуванню широкої громадської організації, яка має об’єднати в своїх рядах усіх без винятку українців, які прагнуть кардинальних змін у нашій країні та реалізації європейського вибору України.

Ніяк не претендуючи на якусь унікальність чи виключність, звертаємось до усіх учасників ініціативних груп проявляти максимум поваги та толерантності до усіх побратимів у боротьбі з режимом Януковича, не зважаючи на політичні, релігійні чи якісь інші уподобання, наявність тієї, чи іншої позиції чи програми. Умінням чути один одного і щирим прагненням досягти компромісу ми продемонструємо свою демократичність, європейськість і вболівання за справу. Тільки своїми реальними діями та колективною співдією ми зможемо реалізувати ті завдання, які стоять сьогодні перед Євромаданами в усіх містах та селах України – мирне відсторонення від влади існуючого режиму, проведення в державі демократичних виборів та обрання незворотного курсу країни на Євроінтеграцію.

Ще раз декларуємо наше налаштування на конструктивний діалог, закликаємо до співпраці створену в Києві ініціативну групу, для чого пропонуємо провести спільну з оргкомітетом відкриту зустріч за участю відповідального за Львівську область представника Ради ВО «Майдан» з Києва у п’ятницю, 17 січня, о 17 годині.

Результатом такої зустрічі буде розподіл реальної роботи між Ініціативною групою, Оргкомітетом та Територіальною радою з метою швидко і повноцінно охопити Львівщину осередками руху і максимально розширити діяльність організації».

Як інформував «ЩЛ», Євромайдан трансформувався у Всеукраїнське об'єднання «Майдан», його обласний осередок почали формувати на Львівщині, а у Львові сформували місцевий оргкомітет ВО «Майдан», координаторів ВО «Майдан» на Львівщині – восьмеро, на засіданні Ради Всеукраїнського об’єднання «Майдан» затверджено склад ініціативної групи зі створення організації ВО «Майдан» на Львівщині, тим часом Львівський Євромайдан скликає обласний форум студентів і молоді.


Відео: Дивись Інфо

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу