У Львові на вулицю Героїв Майдану перейменують Гвардійську

15:00 7 квітня 2014 р.


Фото: tyzhden.ua

Як повідомляє в понеділок прес-служба міської ради, за це висловилися 67% учасників інтернет-опитування на офіційному порталі ЛМР та 53,5% – в інтернет-мережі «Facebook».

Воно тривало з 31 березня до 7 квітня на офіційному порталі Львівської міської ради та її сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Зокрема, участь в опитуванні на порталі взяли 3322 львів’ян. Із них 2225 (67%) проголосували за те, аби вулицею Героїв Майдану у Львові буде Гвардійська, 610 (18,4%) – Чернівецьку, 487 (14,7%) – Університетська. 

Натомість в інтернет-мережі «Facebook» 131 львів’янин (53,5%) підтримав перейменування Гвардійської, 62 (25,3%) – Чернівецької, 52 (21,2%) –Університетської. 

Відтак ці результати опитування передані комісії з перейменування вулиць – щоб пройти офіційну процедуру перейменування. Прес-служба міської ради нагадує, що, за пропозиціями громадськості та істориків, у Львові обрали три вулиці, які можуть носити назву Героїв Майдану. Серед них – вулиці Університетська, Чернівецька та Гвардійська. Їх і було запропоновано для голосування. 

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу