У Львові на вулицю Героїв Майдану перейменують Гвардійську

15:00 7 квітня 2014 р.


Фото: tyzhden.ua

Як повідомляє в понеділок прес-служба міської ради, за це висловилися 67% учасників інтернет-опитування на офіційному порталі ЛМР та 53,5% – в інтернет-мережі «Facebook».

Воно тривало з 31 березня до 7 квітня на офіційному порталі Львівської міської ради та її сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Зокрема, участь в опитуванні на порталі взяли 3322 львів’ян. Із них 2225 (67%) проголосували за те, аби вулицею Героїв Майдану у Львові буде Гвардійська, 610 (18,4%) – Чернівецьку, 487 (14,7%) – Університетська. 

Натомість в інтернет-мережі «Facebook» 131 львів’янин (53,5%) підтримав перейменування Гвардійської, 62 (25,3%) – Чернівецької, 52 (21,2%) –Університетської. 

Відтак ці результати опитування передані комісії з перейменування вулиць – щоб пройти офіційну процедуру перейменування. Прес-служба міської ради нагадує, що, за пропозиціями громадськості та істориків, у Львові обрали три вулиці, які можуть носити назву Героїв Майдану. Серед них – вулиці Університетська, Чернівецька та Гвардійська. Їх і було запропоновано для голосування. 

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

11:20 24 листопада 2020 р.

Мер Львова звинуватив бізнес-формування Козловського-Кривецького у проведенні ургентної сесії (відео)

Громада голосувала за проєвропейські партії, а виходить так, що керують не депутати, а якась маленька бізнес-структура, у якої міська виборча комісія є на побігеньках, - так міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував дії організаторів сьогоднішньої сесії ЛМР.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу