У Львові можливі провокації тітушок, – А. Холявка

16:12 3 лютого 2014 р.


Фото: dyvys.info

Збереження єдності, максимальне використання ресурсу місцевого самоврядування, де більшість мають проукраїнські сили з 2010 року, пильність. Такі головні передумови перемоги революції назвав під час брифінга-коментаря у Львівському прес-клубі голова фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді Андрій Холявка.

«Сьогодні з боку влади робляться спроби вбити клин між опозиційними політичними силами, опозицією та громадськими організаціями, політиками і суспільством, між областями.  Відтак, єдність потрібно зберігати, відстоювати і розвивати»,- сказав Холявка.

В окремих районах Львова і по його периметру, за словами Андрія Холявки. гуртуються групи людей, одягнуті в спеціфічну форму тітіушок. "Треба відстежувати ці процеси, створювати базу даних, щоб не було провокацій"- вважає Холявка.

Крім того, за словами А. Холявки, сьогодні режим взяв під контрль провідні ЗМІ. Тому мають бути альтернативні ЗМІ і широке представлення Львівщини за кордоном.


Відео:

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу