У Львові майданівці сформували п’ять сотень самооборони

22:24 28 січня 2014 р.


Фото: zik.ua

Відучора вони спільно з міліцейським патрулем виходять на чергування для забезпечення громадського порядку.

Львівські майданівці, які зайняли п’ять днів тому приміщення обласної адміністрації та оголосили про створення у ній Народної Ради, сформували п’ять сотень самооборони. Одна – студентська, три – з добровольців, ще одна – автомобільна.

Відучора члени сотні вже виходять на чергування спільно з міліцейським патрулем задля забезпечення громадського порядку. Автомобільна сотня співпрацює зі службою ДАІ, контролює основні виїзди з міста.

У регіональному штабі національного спротиву стримано відреагували на скасування Верховною Радою репресивних законів, запевнивши, що це лише початок і для компромісу цього замало. Львівські студенти вже другий дань поспіль пікетують правоохоронні органи. У вівторок, 28 січня, молодь з гаслами «Пшонка – геть!», «До народу!», «Впустіть студентів!» вимагала від прокуратури припинити тиск на активістів і справедливого розслідування справи про замордованого львів’янина Юрія Вербицького.

Про це повідомляє сьогодні, 28 січня, журналіст Української служби «Deutsche Welle» Галина Стадник.

dailylviv.com

До теми

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу