У Львові консульству Російської Федерації передали листи на підтримку Олега Сенцова

14:55 21 серпня 2018 р.

Під час акції у Львові.

Під час акції у Львові.
Фото: Олександр Мазуренко

Сьогодні, 21 серпня, – 100-й день голодування українського режисера Олега Сенцова. На знак солідарності по всьому світу відбулися акції з масового надсилання листів на підтримку Олега до консульств РФ. Міжнародний ПЕН-клуб, офіс «Львів – місто літератури ЮНЕСКО», Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору» та Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу доєдналися до цієї всесвітньої акції передачі листів адресату.

«Сьогодні 100-ий день з початку голодування Олега Сенцова, українського кінорежисера. Це критичний день, це, насправді, точка кипіння — так ми назвали свою акція «День 100 — день солідарності з Олегом Сенцовим». Цю акцію у Львові підтримав офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО», Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу, Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору». Ми об’єдналися для того, щоби передати листи, які ми збирали впродовж останніх 4−5-ти днів в Російське консульство зі зверненням, з підтримкою Олега. Але найважливіше те, що ці акції мають далі проходити, тому що ми маємо не забувати, що він досі там, що вони досі всі там. Зараз цифра політв’язнів зросла до 88 і кожен день вона зростає. Треба пам’ятати, що ми далі перебуваємо в стані війни, ми далі перебуваємо в цій ситуації, коли одна людина зараз є нашим голосом в Росії, мовчазним голосом, тому що до нього наші листи не доходять. Але незважаючи на це, їх треба продовжувати писати, тому що цей голос має бути почутим його рідними, він має бути почутим президентом Російської федерації", — зазначила Богдана Брилинська, очільниця офісу «Львів- місто літератури ЮНЕСКО».

До теми

20:12 18 травня 2021 р.

Героям УПА дадуть на Львівщині по одному прожитковому мінімуму для працездатної особи

Допомога з нагоди Дня Героїв виплачується за місцем проживання чи реєстрації одержувача шляхом перерахування коштів банківським установам на їх особові рахунки або через державні підприємства поштового зв’язку.

Рубрика: Політика

18:43 18 травня 2021 р.

Верховна Рада 20 травня розгляне на вимогу Президента 8 законопроєктів

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков підписав Розпорядження №122 Про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання на 20 травня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу