У Львові комуніст програв суд міськраді

16:38 14 січня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Він позивався через те, що вона адресувала торік у березні місцевим ветеранам УПА та воякам дивізії «Галичина» щомісячну виплату в сумі 1000 грн.

Однак 14 січня Галицький районний суд Львова встав на бік міськради, а не комуніста й голови обласного «Антифашистського комітету» Олександра Калинюка, який твердив: «Згідно Конституції, усі громадяни України, незалежно від расової, релігійної приналежності і так далі, мають однакові права. А ця виплата є дискримінацією щодо ветеранів Великої Вітчизняної війни. Я не хочу позбавити нікого доплат. Я вимагаю однакового ставлення і до нас. За якою статтею Конституції, яким законом ветеранам УПА виплачують допомогу, а ветеранів війни її позбавляють? Це політичне рішення «свободівців» у міській раді».

Натомість начальник управління соцзахисту Львівської міської ради Наталя Федорович коментує: «Сумно, що держава до сьогодні, на 23-му році незалежності, не взяла на себе зобов'язання по соціальному захисту людей, які ціною власного життя і скалічених доль здобували незалежну Україну. Тому ми самотужки хочемо поправити цю помилку хоча-би на території міста Львова. Сумно, що деякі політичні сили ставлять під сумнів вклад громадян, які стояли до останнього проти антиукраїнських режимів і ставили вище власних амбіцій втілення «української ідеї».

Калинюк рішення про незадоволення позову буде оскаржувати в апеляційному суді.

Повідомляючи про це сьогодні, 14 січня, кореспондент «Gazeta.ua» додає, що у Львові – 364 ветеранів УПА, а 1000 грн їм платять із міської казни.

dailylviv.com

До теми

14:52 15 січня 2021 р.

На фінансування партій у 2021 році передбачено 700 млн грн. Набільше отримає Слуга народу

На фінансування НАЗК передбачено 1,144 млрд гривень. Частину цих коштів, 697 млн, спрямують на фінансування парламентських партій. Про це йдеться у додатку № 3 до держбюджету України на 2021 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу