У Львові кандидати агітують у поліклініці та міграційній службі

19:24 22 жовтня 2015 р.

Сьогодні у державних та комунальних установах Львова помічено ще два випадки незаконної агітації: розповсюдження передвиборчих матеріалів. Мова йде про першу міську поліклініку на вул. Руській та Личаківський районний відділ Державної міграційної служби.

Про це інформує ГМ "ОПОРА".

У першому випадку в кабінеті реєстратури міської поліклініки, куди пацієнти звертаються за скеруваннями, зафіксовано агітки кандидата у депутати Львівської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч" Віктора Проданчука. Кандидат балотується у окрузі №3, до якого входить центральна частина міста.

У Личаківському районному відділі Державної міграційної служби України спостерігачі ОПОРИ виявили агітки за кандидата на посаду міського голови Львова - Володимира Гірняка та кандидата Наталії Ван Доеверен, яка кандидує від "Громадянської позиції" до обласної ради. Партія висунула кандидатку у Личаківському районі (округ №6).

За фактами незаконної агітації спостерігачі ОПОРИ звернуться зі скаргами до відповідних виборчих комісій. Разом з тим, ОПОРА нагадує, що ЗУ «Про місцеві вибори» забороняє розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали на будинках і в приміщеннях органів державної лади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій державної та комунальної форми власності (ч. 9 ст. 60). КУпАП передбачає відповідальність за здійснення агітації в місцях, що заборонені Законом: для громадян – від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб – від 50 до 80  неоподаткованих мінімумів.


Довідка                                                                                                                           

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу