У Львові кандидати агітують у поліклініці та міграційній службі

19:24 22 жовтня 2015 р.

Сьогодні у державних та комунальних установах Львова помічено ще два випадки незаконної агітації: розповсюдження передвиборчих матеріалів. Мова йде про першу міську поліклініку на вул. Руській та Личаківський районний відділ Державної міграційної служби.

Про це інформує ГМ "ОПОРА".

У першому випадку в кабінеті реєстратури міської поліклініки, куди пацієнти звертаються за скеруваннями, зафіксовано агітки кандидата у депутати Львівської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч" Віктора Проданчука. Кандидат балотується у окрузі №3, до якого входить центральна частина міста.

У Личаківському районному відділі Державної міграційної служби України спостерігачі ОПОРИ виявили агітки за кандидата на посаду міського голови Львова - Володимира Гірняка та кандидата Наталії Ван Доеверен, яка кандидує від "Громадянської позиції" до обласної ради. Партія висунула кандидатку у Личаківському районі (округ №6).

За фактами незаконної агітації спостерігачі ОПОРИ звернуться зі скаргами до відповідних виборчих комісій. Разом з тим, ОПОРА нагадує, що ЗУ «Про місцеві вибори» забороняє розміщувати друковані передвиборні агітаційні матеріали на будинках і в приміщеннях органів державної лади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій державної та комунальної форми власності (ч. 9 ст. 60). КУпАП передбачає відповідальність за здійснення агітації в місцях, що заборонені Законом: для громадян – від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а для посадових осіб – від 50 до 80  неоподаткованих мінімумів.


Довідка                                                                                                                           

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування. Слідкуйте за останніми новинами на сайті ОПОРИ та Мапі порушень «Місцеві вибори 2015». Рекомендуємо кожному спостерігачу, журналісту й активним громадянам завантажити мобільний додаток «Місцеві вибори» для Android.

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу