У Львові кандидат у депутати дарує пенсіонерам хліб (оновлено: відео)

18:05 2 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

У громадському об'єднанні повідомили: «Бабусі такі задоволені, що в один голос кричать: «Будемо голосувати за такого файного депутата!!!».

«Пасічна, 59. Біля супермаркету «Наш Край». Чергова «подачка» бідному електорату від депутатів. І не просто так, а в День пенсіонера!!! Кожному пенсіонеру булка хліба в подарунок, а усім іншим купони на знижку аж в 1 грн. на хліб. І було б смішно, якби не було так гірко. Бабусі такі задоволені, що в один голос кричать: «Будемо голосувати за такого файного депутата!!!». Коли наші люди перестануть продавати себе за копійки???», – повідомили 1 жовтня на сторінці громадського об’єднання «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте», де також опублікували фотографії з місця події, а автори коментарів зокрема зауважили:

«Я живу на Сихові і знаю, що знижки на хліб в «Галицькій здобі» роздають постійно»; «Дійсно, акція по роздачі знижок на хліб діє вже довший час. Приблизно вже рік...»; «Біля мене теж є «Галицька здоба», хоч і живу на Грінченка, моя бабця постійно отримує знижки від них вже впродовж напевно року останнього і сама завжди ходить по хліб»; «Біля мене є «Галицька здоба», здається, там завжди ця «акція» була, на один виріб – один купон – одна гривня знижки. тільки от якість хлібу не найкраща»; «Часом власники пивзаводу на вибори не йдуть? Скажете, якшо десь будуть намети...».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів