У Львові, Івано-Франківську й Тернополі заплановано марші псевдонацистів для залякування жителів Сходу

13:07 16 квітня 2014 р.


Фото: pol-andriy.livejournal.com

Про це заявив у середу народний депутат від ВО «Батьківщина» Геннадій Москаль.

Народний депутат від «Батьківщини» Геннадій Москаль стверджує сьогодні, 16 квітня,, що найближчим часом у містах Західної України відбудуться провокації з метою дестабілізувати ситуацію в Україні та дискредитувати її в очах світу. Він написав у середу на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»

«28 квітня, в день, який вважається створенням дивізії СС «Галичина», центральними вулицями Львова, Івано-Франківська та Тернополя мають пройти марші з символікою СС «Галичина» та гаслами, які сприйматимуться жителями Південно-східної України, як загроза свободі, життю та майну. Плануються також заклики до фізичного знищення сепаратистів, погроми осередків КПУ, «Партії регіонів» та адміністративних будівель. 

Мета цих акцій – з новою силою сколихнути сепаратистські настрої Південно-східного регіону України. Інформація здобута з джерел, які заслуговують на повну довіру і мають пряме відношення до цієї спецоперації.

У Львівську, Івано-Франківську та Тернопільську області під виглядом одиночних туристів, які не викликають підозри в українських прикордонних служб, через КПП в Чернігівській області, а також із території Білорусі, мають заїхати близько тисячі підготовлених російськими спецслужбами осіб, які вільно володіють українською мовою і будуть активними учасниками провокацій. Частина цих осіб уже знаходиться на території України й вишукує контакти з громадськими організаціями та окремими громадянами, котрі за грошову винагороду погодяться взяти участь у масовках. 

Координатори проведення провокацій із числа досвідчених працівників спецслужби Росії, котрі є вихідцями із західних областей України й розмовляють місцевими діалектами української мови, також уже перебувають на Заході України. Автори спецоперації сподіваються, що ЗМІ багатьох країн світу висвітлюватимуть вказані події, як загрозу виникнення неонацизму в Україні, що викличе занепокоєння в Західній Європі.

Ще одна мета провокацій – використати святкові дні 1-9 травня для широкомасштабних акцій агресії по всій Україні з метою протистояння «неонацистам», прихильникам СС «Галичини», «бандерівцям» і т.д. Оприлюднюю дану інформацію в тому числі для того, щоб розробники спецоперацій із Росії зрозуміли, що в Україні знають про їхня наміри. 

Крім того, звертаюся до голови СБУ, міністра МВС, голів Львівської, Івано-Франківської та Тернопільської облдержадміністрацій з проханням вжити всіх можливих заходів для недопущення провокацій, які можуть мати для України непередбачувані наслідки, інформувати про них місцевих мешканців. Сподіваюся, наші спецслужби поставляться до даної інформації з усією відповідальністю».

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу