У Львові громадські активісти знову навідалися до прокуратури (відео)

11:29 8 квітня 2014 р.


Фото: zik.ua

При цьому їм довелося у вівторок виламати вхідні двері до неї.

Як інформує сьогодні, 8 квітня, кореспондент «Львівського порталу» з місця події, обурені львів’яни сьогодні вранці виламали вхідні двері до Львівської обласної прокуратури. Згодом їх вдалось поставити на місце.

Хвилю обурення викликала відсутність на робочу місці прокурора області Володимира Гураля. Львівяни, які вже не вперше приходять до стін прокуратури області, сьогодні вранці знову зібралися з вимогою зняти з посади новопризначеного прокура Львівської області.

Так званий гарячий прийом був призначений на 9 ранку. Однак ВГураля на місці не було. 

Заступник Гураля пояснив невдоволеним присутнім відсутність шефа так: «Оскільки прокурор області не був повідомлений про прийом, він запланував інші події». Тим часом на місце події прибув головний міліціонер Львова Сергій Зюбаненко.

«Львівський портал» також нагадує, що львів’яни вимагають звільнення новопризначеного прокурора уже майже місяць. Зокрема, 7 березня активісти Євромайдану Львова не допустили представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля, яке мало відбутися в Палаці залізничників. Тоді на пікет прийшло близько 150 активістів та журналістів.


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу