У Львові буде міський молодіжний центр

15:05 3 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: lvivrada.gov.ua

У будинку №21 на вулиці Чайковського у Львові незабаром запрацює міський молодіжний центр.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «Над втіленням ідеї працює команда молодих лідерів, які представляють різні молодіжні організації та структури.  Про потребу створення такого центру, який би об’єднав зусилля профільних управлінь ЛМР та представників молодіжного середовища, говорив під час засідання комісії культури, молодіжної політики та спорту заступник міського голови з розвитку ЛМР Андрій Москаленко».

Зокрема, Андрій Москаленко зазначив: «З часу проведення пленарного засідання, на якому пролунало зауваження щодо зміни назви центру, проведено відповідне корегування. Створення цієї інституції дасть можливість спільно з ЮНІСЕФ аплікувати Львів як молодіжну столицю Європи у 2022 році».

Проектний менеджер «Інституту міста» Олег Малець розповів: «Завданнями молодіжного центру буде реалізація проекту «Громади дружня до дітей та молоді», глобального руху, спрямованого на об’єднання зусиль міської влади, бізнесу та молодіжного середовища у спільному прагненні зробити місто більш комфортним для дітей та молоді. Серед векторів діяльності центру ми бачимо мережування молодіжного середовища - створення на принципах міжгалузевості та орієнтації на конкретні дії та проекти платформи, де молодіжні організації та активісти об’єднуються заради вирішення ключових проблем міста та його загального розвитку. Розвиток соціальних ліфтів молоді – створення задовільних умов для її розвитку. Пріорітетними у цьому є неформальна освіта, культурно-просвітницька робота та волонтерство. Орієнтовна дата відкриття центру – червень 2019 року».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини