У Львові братаються з вояками й бойкотують «регіоналів» (доповнено відеосюжетом)

18:31 6 грудня 2013 р.


Фото: dw.de

Заступник начальника Академії сухопутних військ України імені Петра Сагайдачного Юрій Гусар (на світлині) запевнив мітингувальників: «Армія завжди на боці народу».

«Deutsche Welle» також відгукнулася на сьогоднішні події у найбільшому місті Західної України – публікацією «Майдан у Львові: привітання – військовим, бойкот – «регіоналам»:

«На львівському Євромайдані протест не вщухає уже другий тиждень. Акції стали менш велелюдними, але більш креативними. Жінки, зокрема, по-особливому відзначили День Збройних сил України.

У Львові випав сніг, суттєво похолоднішало, але Євромайдан продовжує жити. Він уже не вирує багатотисячним натовпом, як це можна було спостерігати ще минулого тижня, проте кілька тисяч молодих людей щодня приходять на площу.

6 грудня Майдан розпочався із колективної молитви за долю України у гарнізонному храмі святих Петра і Павла. А вже опісля молитви колони жінок-активісток рушили «мирною ходою» до військових частин, будівель військової прокуратури та СБУ, аби привітати військовослужбовців з днем Збройних сил України.

Більше сотні жінок несли гасла «Міліція з народом!», «Будьте чесні генерали, щоб дружини цілували!», «Міліція у Львові – хлопці гонорові!». Їхньою метою було передати привітальні листівки, подарувати квіти військовим і подякувати за позицію захисників, що принципово не втручаються у мирну акцію.

У письмовому зверненні жінки просять службовців «не сприймати свій народ за агресора», висловлюють свою вдячність тим, хто відмовиться виконувати накази, які суперечитимуть їхнім моральним принципам. Одне із таких привітань було передано керівництву Академії сухопутних військ України ім. Петра Сагайдачного.

«Армія завжди на боці народу», – зазначив заступник начальника академії Юрій Гусар приймаючи вітання.

Економічний бойкот «регіоналів»

Свято – святом, але про мету організації Євромайдану львів’яни таки не забувають: по обіді оголосили про початок кампанії «очищення Львова від Партії регіонів». Організатори вимагають від львівських регіоналів вийти з лав провладної партії.

В іншому випадку їм загрожує економічний бойкот, пояснив співкоординатор майдану Роман Брезіцький. Учасники майдану обіцяють закликати львів’ян не купувати товари з підприємств, які належать партійцям-»регіоналам», та організовуватимуть інформаційні пікети таких підприємств.

«ЩЛ» повідомляв про сьогоднішні події у найбільшому місті Західної України в публікації «Євромайдан у Львові закликав вояків до миру (доповнено відеосюжетами)».

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу