У Львові анонсують «Діалог про Україну»

20:32 7 жовтня 2019 р.

А так вели діалог в Івано-Франківську.

А так вели діалог в Івано-Франківську.
Фото: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-dialogi-pro-ukrayinu-ce-programa-poklikana-u-suspilnomu-dialozi-prijmati-strategichni-ri

Завтра, 8 жовтня, у Палаці залізничників у Львові відбудеться зустріч у межах програми «Діалог про Україну», яку розпочинає команда Президента України.

Це безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого мають бути напрацьовані спільні рішення та сформована чітка позиція з важливих для держави питань - так анонсують цю зустріч для журналістів у Львівській облдержадміністрації.

Серед учасників цієї зустрічі будуть: голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський; політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв; перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет; заступник міністра оборони України Аліна Фролова; громадський актив області.

Захід розпочнеться у вівторок, 8 жовтня, о 15-й годині за адресою м. Львів, вул. Федьковича, 54.

В Офісі Президента наголошують, що чинна влада не має наміру ухвалювати рішення за спинами людей і, як обіцяв Володимир Зеленський під час виборчої кампанії, спиратиметься на думку українців. «Ніхто не має і не матиме в Україні монополії на правду. Влада прагне до врахування всього розмаїття думок із ключових питань розвитку країни», – наголосили в команді Президента України. Інформацію про це розіслала прес-служба Львівської ОДА.

Хто ж представлятиме громадський актив області на цій зустрічі - у цьому повідомленні не зазначено. 

Перший такий діалог відбувся в Івано-Франківську. 

До теми

16:00 23 листопада 2020 р.

У Львові подали позов до суду, щоб зупинити сесію нової Львівської міськради

Цієї ночі міська виборча комісія ухвалила рішення перенести дату першої сесії міської ради з 3 грудня на 24 листопада. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, це виглядає як спроба узурпації влади у місті, тому це рішення будуть оскаржувати. Мер зазначив, що такої ситуації у Львові ще не було, тому сподівається, що здоровий глузд все ж переможе.

Рубрика: Політика

13:16 23 листопада 2020 р.

Спроба узурпації влади у Львові: першу сесію ЛМР перенесли з 3-го грудня на 24-те листопада,- Садовий

Цієї ночі міська виборча комісія ухвалила рішення перенести дату першої сесії міської ради з 3-го грудня на 24-те листопада. Хоча попередньо йшлось про те, щоб провести присягу і депутатів, і міського голову одночасно. Як наголосив міський голова Львова Андрій Садовий, це виглядає як спроба узурпації влади у місті, тому це рішення буде оскаржуватись у всіх можливих інстанціях.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу