У Львові анонсують «Діалог про Україну»

20:32 7 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 1068

А так вели діалог в Івано-Франківську.
Фото: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-dialogi-pro-ukrayinu-ce-programa-poklikana-u-suspilnomu-dialozi-prijmati-strategichni-ri

Завтра, 8 жовтня, у Палаці залізничників у Львові відбудеться зустріч у межах програми «Діалог про Україну», яку розпочинає команда Президента України.

Це безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого мають бути напрацьовані спільні рішення та сформована чітка позиція з важливих для держави питань - так анонсують цю зустріч для журналістів у Львівській облдержадміністрації.

Серед учасників цієї зустрічі будуть: голова Львівської обласної державної адміністрації Маркіян Мальський; політичний директор Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв; перший заступник міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антон Колумбет; заступник міністра оборони України Аліна Фролова; громадський актив області.

Захід розпочнеться у вівторок, 8 жовтня, о 15-й годині за адресою м. Львів, вул. Федьковича, 54.

В Офісі Президента наголошують, що чинна влада не має наміру ухвалювати рішення за спинами людей і, як обіцяв Володимир Зеленський під час виборчої кампанії, спиратиметься на думку українців. «Ніхто не має і не матиме в Україні монополії на правду. Влада прагне до врахування всього розмаїття думок із ключових питань розвитку країни», – наголосили в команді Президента України. Інформацію про це розіслала прес-служба Львівської ОДА.

Хто ж представлятиме громадський актив області на цій зустрічі - у цьому повідомленні не зазначено. 

Перший такий діалог відбувся в Івано-Франківську. 

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:15 21 жовтня 2019 р.

Львів співпрацюватиме з містами Великої Британії

Міський голова Львова Андрій Садовий обговорив з надзвичайним та повноважним послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс спільні проекти у сферах освіти, науки, екології та ІТ.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 381

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1050

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 681