У Львові активісти вимагали закрити генконсульство Росії (відео)

16:05 18 лютого 2015 р.


Фото: zik.ua

У пікетуванні дипломатичного представництва РФ у найбільшому місті на заході України зокрема взяли участь переселенці з Донеччини.

«Сьогодні активісти пікетували генеральне консульство Російської Федерації у Львові, вимагаючи закриття дипломатичної установи», – повідомили в середу на сайті інформагенції УНІАН, конкретизуючи при цьому:

«Як передає кореспондент УНІАН, під стінами генконсульства РФ у Львові зібралося близько 50 пікетників, серед яких були кілька переселенців з Донецької області, які скандували «Геть консульство Росії зі Львова!», а також тримали плакати з написами наступного змісту: «Ні підлим діям генконсульства РФ», «Консульство РФ – штаб-квартира агентури фашизму та тероризму», «Геть агенцію Кремля зі Львова», «Путлер – убери своих псов», «Чемодан, вокзал, Кремль».

Під час акції протесту її ініціатори, якими виступили представники «Народного руху України», зачитали відкрите звернення до президента Петра Порошенка, Кабінету міністрів та Верховної Ради з вимогою зупинити діяльність генконсульства РФ у Львові, «як постійного джерела провокацій на території Львова». У тексті звернення сказано:

«Сотні російських диверсантів, провокаторів діють глибоко в українському тилу, розгойдуючи ситуацію. Традиційною практикою для КГБ-стської Росії є використання посольств та консульств як прикриття для шпигунської мережі.

Наприкінці минулого року СБУ вислала до Росії кількох дипломатів, які працювали у генеральному консульстві Російської Федерації у Львові. Основна причина – працівники російського генконсульства координували дії диверсійно-розвідувальної групи «Загін імені Кузнєцова». Відтак, РУХ вимагає вжити необхідних заходів з метою негайного закриття генерального консульства РФ у Львові, як потенційного джерела провокацій на території Львова»,.

Під час акції до пікетувальників із приміщення консульства ніхто не вийшов».

Своєю чергою, журналіст Ольга Швед повідомила на сайті інтернет-видання «Gazeta.ua»:

 «18 лютого консульство Російської Федерації у Львові пікетували півсотні людей. Вони вимагали закрити установу. На пікеті були активісти міської організації Народного Руху України, переселенці з Донбасу, активісти і журналісти. Консульству надали додаткову охорону, чергували наряди міліції.

Активісти вимагали від Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України зупинити діяльність Генерального консульства РФ у Львові, як постійного джерела провокацій на території Львова. Зокрема, голова крайової організації Народного Руху України Андрій Корнат заявив:

«Ми висловлюємо своє негативне ставлення до російського консульства і до Президента Путіна. Вони несуть до нас провокації, це розсадник тероризму.

Ми не можемо допустити, щоб у Львові завтра народилися нові Бородаї, Гіркіни, Мотороли. Ми не хочемо, щоб завтра почалися теракти та вибухи у наших закладах освіти, культури, кав'ярнях, у нашому мирному місті.

Тут живуть наші діти, ми вимагаємо забиратися геть з нашої землі, ми не будемо терпіти тут присутність ворога, який не спить, займається підступною справою. Консульство – штаб-квартира тероризму і фашизму, тут працюють спецслужби, кагебісти.

Геть зі Львова і з України!Путін, забери своїх собак із нашої землі! Росія і її влада - носії тероризму!».

Люди тримали в руках плакати «Ні підлим діям генконсульства РФ», «Путіна і його посіпак до суду», «Чемодан, вокзал, Кремль»,»Консульство РФ – штаб-квартира агентури фашизму та тероризму», «Геть носія тероризму», «Геть агенція Кремля зі Львова».


Відео: Tajtra

dailylviv.com

До теми

21:06 15 вересня 2021 р.

Визначено розмір грошової застави на позачергових місцевих виборах 31 жовтня

У неділю, 31 жовтня, у Львівському та Яворівському районах відбудуться позачергові вибори, відповідно, Комарнівського міського і Шегинівського сільського голів.

Рубрика: Політика

12:57 13 вересня 2021 р.

У Львові є намір відкрити Почесне консульство Італії

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з послом Італії в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Обговорили, зокрема, можливості для відкриття почесного консульства країни, збільшення присутності італійського бізнесу в місті, а також налагодження нових партнерських стосунків із містами Італії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу