У Львові 50 магазинів відмовилися від «регіональних» товарів

17:46 17 лютого 2014 р.

У Львові майже 50 магазинів припинили продаж товарів підприємств, які належать Партії регіонів.

Про це в ефірі громадського інтернет-телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу заявив співкоординатор руху «Економічний бойкот регіоналів. Львів» Олег Радик.

Він наголосив, що рух займається просвітництвом – повідомляє громадянам про "регіональні" товари, підприємства торгівлі та їхніх власників, аби зменшити фінансування Партії регіонів, а відтак – її репресивної машини.

Бойкотування структур, власниками яких є люди, причетні до Партії регіонів, активісти руху припинять тоді, коли регіонали вийдуть з партії. До того часу, «регіонали» на Львівщині, за словами координатора руху, матимуть фінансові збитки.

«Ми не будемо мститися, зводити порахунки. Ми хочемо, щоб ці люди офіційно відреклися від Партії регіонів не під примусом, а добровільно. Ми боремось із Партією регіонів, а не з конкретними людьми», – наголосив Олег Радик.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу