У Львові намалювали можливий сценарій зриву виборів Президента

20:21 13 березня 2019 р.

  • 0
  • 660


Відео: Львівський прес-клуб

Усі учасники виборчого процесу чудово володіють технологіями провокацій та були до них готові.

Про це сьогодні, 13 березня, під час  засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Провокація як виборча технологія: які наслідки вона матиме для виборів Президента-2019?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив член ради Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Віталій Новосад.

На його думку, участь кандидата Зеленського є класичною провокацією проти всіх чинних політиків. 

- Питання в тому, як низько готові опуститися штаби та учасники президентських виборів, використовуючи такі технології як провокація, - каже він.

Водночас, за його словами, українці вже стільки надивилися тих провокацій, що різні обвинувачення та фейки вважають шоу і майже не реагують на них.

- Найгірший сценарій провокацій – це використання сили та воєнні конфлікти, якщо ключові політичні сили будуть діяти неадекватно. Це буде страшна провокація, якщо загинуть люди. І це може зірвати вибори або поставити під сумнів легітимність новообраного Президента в очах народу або в очах європейських партнерів, - переконаний Віталій Новосад.

Аналітик Громадянської мережі «Опора» Олександр Неберикут вважає, якщо не вестися на провокації, то провокатори спіймають облизня.

- Провокація не відбуватиметься, якщо вона не спровокує реакцію людей. Дуже часто люди ведуть на провокацію, навіть несвідомо. Зараз усі кандидати проводять зустрічі з виборцями. Там велике скупчення людей. І можливі провокації з боку різних сторін. І можуть бути силові протистояння, - застерігає він.

Крім того, не виключені силові втручання в роботу виборчих комісій. Такі випадки були під час попередніх виборів. 

- У нас є силові формування, які декларують захист результатів або втручання у випадку фальсифікацій в роботі виборчих комісій. Вони і зараз працюють у виборчих комісіях і є чутливими до такого роду втручання. А в день виборів це буде найбільша загроза, - переконаний Олександр Неберикут.

На думку голови ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичного експерта Олексія Роговика, якісну провокацію можуть зробити тільки фахово навчені люди. І для цього мають бути кошти та певна інформаційна підтримка. 

- Саме той, хто має більше влади та коштів, може використовувати провокацію як інструмент. Хоча й опозиційні політики не гребують цим, - вважає він. 

Олексій Роговик також вважає, що другий тур виборів Президента України може бути зірваним..В тому числі - збройно-силовим втручанням. 

- Результатами першого туру будуть незадоволені, як мінімум, два кандидати. А також, якщо буде фальсифікація виборів, то буде багато незадоволених громадян. Ось тоді зростає можливість зриву другого туру. До цього можуть бути причетними як зовнішні сили, так і внутрішні, - передбачає він. 

При цьому, за законом, країною надалі керуватиме чинний Президент.  

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:32 27 травня 2019 р.

Які політсили, ситуативні союзи і мажоритарники забиратимуть голоси виборців на Львівщині? (відео)

Сьогодні, 27 травня, о 13.00 у Львівському прес-клубі – відеотрансляція засідання на тему: «Які політичні сили, ситуативні союзи і кандидати-мажоритарники змагатимуться за голоси виборців на Львівщині? Старт інтерактивних відеодебатів у Львівському прес-клубі». Львівський прес-клуб розпочинає проект «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 186

10:22 27 травня 2019 р.

У Львові закликають створити громадську платформу для розвитку нового міста (відео)

Сьогодні, 27 травня, об 11.00 – відеотрансляція прес-конференції на тему «Перспективи Львова – від намірів до реальних дій» – результати і підсумки конференції 25 травня 2019. Важливість створення широкої громадської платформи, відкритої для всіх юридичних та фізичних осіб, які є активними учасниками творення нового обличчя Львова та прагнуть наповнювати новим розумінням суть розвитку міста, комфортного для львів'ян».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 288

10:15 27 травня 2019 р.

Депутати ЛМР вимагають припинити повноваження міського голови Львова

Голови фракції БПП і «Свободи» у Львівській міській раді – відповідно, Петро Адамик та Маркіян Лопачак – зареєстрували ухвалу про дострокове припинення повноважень міського голови Львова.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 525

Останні новини

Держекоінспекція зобов’язала ліквідувати стихійне сміттєзвалище на Львівщині

У Львові розшукали крадія акумулятора

Повідомлення про замінування у Львові торгівельного центру виявилось неправдивим

Інститут мовознавства оприлюднив зміни в правописі

Прикордонники затримали на Львівщині чотирьох порушників

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дороги Львівщини під цифровим контролем

Рубрика: Економіка

Форум Львів і майбутнє міста Лева

Рубрика: Економіка

Гражина Маркова - фіналістка конкурсу "Місіс Східна Європа-2019"

Рубрика: Культура

Ексгумація і перепоховання Кузнєцова

Рубрика: Політика

Рейдери на львівському заводі?

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу