У Львові намалювали можливий сценарій зриву виборів Президента

20:21 13 березня 2019 р.

Усі учасники виборчого процесу чудово володіють технологіями провокацій та були до них готові.

Про це сьогодні, 13 березня, під час  засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Провокація як виборча технологія: які наслідки вона матиме для виборів Президента-2019?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив член ради Львівської обласної організації політичної партії «Наш край» Віталій Новосад.

На його думку, участь кандидата Зеленського є класичною провокацією проти всіх чинних політиків. 

- Питання в тому, як низько готові опуститися штаби та учасники президентських виборів, використовуючи такі технології як провокація, - каже він.

Водночас, за його словами, українці вже стільки надивилися тих провокацій, що різні обвинувачення та фейки вважають шоу і майже не реагують на них.

- Найгірший сценарій провокацій – це використання сили та воєнні конфлікти, якщо ключові політичні сили будуть діяти неадекватно. Це буде страшна провокація, якщо загинуть люди. І це може зірвати вибори або поставити під сумнів легітимність новообраного Президента в очах народу або в очах європейських партнерів, - переконаний Віталій Новосад.

Аналітик Громадянської мережі «Опора» Олександр Неберикут вважає, якщо не вестися на провокації, то провокатори спіймають облизня.

- Провокація не відбуватиметься, якщо вона не спровокує реакцію людей. Дуже часто люди ведуть на провокацію, навіть несвідомо. Зараз усі кандидати проводять зустрічі з виборцями. Там велике скупчення людей. І можливі провокації з боку різних сторін. І можуть бути силові протистояння, - застерігає він.

Крім того, не виключені силові втручання в роботу виборчих комісій. Такі випадки були під час попередніх виборів. 

- У нас є силові формування, які декларують захист результатів або втручання у випадку фальсифікацій в роботі виборчих комісій. Вони і зараз працюють у виборчих комісіях і є чутливими до такого роду втручання. А в день виборів це буде найбільша загроза, - переконаний Олександр Неберикут.

На думку голови ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичного експерта Олексія Роговика, якісну провокацію можуть зробити тільки фахово навчені люди. І для цього мають бути кошти та певна інформаційна підтримка. 

- Саме той, хто має більше влади та коштів, може використовувати провокацію як інструмент. Хоча й опозиційні політики не гребують цим, - вважає він. 

Олексій Роговик також вважає, що другий тур виборів Президента України може бути зірваним..В тому числі - збройно-силовим втручанням. 

- Результатами першого туру будуть незадоволені, як мінімум, два кандидати. А також, якщо буде фальсифікація виборів, то буде багато незадоволених громадян. Ось тоді зростає можливість зриву другого туру. До цього можуть бути причетними як зовнішні сили, так і внутрішні, - передбачає він. 

При цьому, за законом, країною надалі керуватиме чинний Президент.  


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу