У Львівській ОДА реалізовуватимуть проект «Нові обличчя влади»

14:45 9 серпня 2018 р.

  • 0
  • 384


Фото: loda.gov.ua

Проект «Нові обличчя влади» триватиме у Львівській ОДА до 2020 року.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили в четвер, 9 серпня: «Успішна кар’єра на державні службі, розвиток лідерських здібностей та можливість впливати на зміцнення держави – усе це можна зреалізувати у межах проекту Львівської облдержадміністрації «Нові обличчя влади». Під час проекту створять базу спеціалістів за профілем від керівників до спеціалістів. До бази вноситимуть дані випускників вищих навчальних закладів, фахівців профільних підприємств та організацій тощо».

Керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська розповіла: «Багато молодих людей, в яких є талант, ініціатива та бажання працювати, можуть реалізувати себе та свої навички на державній службі. Рушійною силою розвитку України є саме молодь, адже від неї залежить – підемо ми шляхом динамічної градації чи тупцюватимемо на місці. Саме тому проект «Нові обличчя влади» покликаний відшукати тих фахівців, що внесуть свою лепту у зміцнення та розвиток країни».

«Проект триватиме до 2020 року, а з охочими долучитися до команди Львівської ОДА проводитимуть співбесіди. Надсилати свої резюме можна за адресою lodateam2020@gmail.com», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:19 8 серпня 2018 р.

В України - дилема: мінувати Азовське море чи судитися з Росією, – політолог

Мир за будь-якої ціни означає капітуляцію. Виборці, які готові поступитися будь-чим заради миру, отримають народних депутатів, які зараз стріляють по українцях.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 417