У Львівській ОДА до 22 травня прийматимуть заявки від ГО на отримання коштів з обласного бюджету

12:24 19 травня 2015 р.


Фото: lviv.tv

У прес-службі ЛОДА повідомили сьогодні, 19 травня, «Щоденному Львову»: «У п'ятницю, 22 травня, завершується прийом мікропроектів від громадських об’єднань для отримання коштів з обласного бюджету».

Відповідно до Обласної програми відзначення на Львівщині свят державного, регіонального, місцевого значення, пам’ятних дат та історичних подій на 2014-2016 роки загальний фонд конкурсу становить 50 тисяч гривень. На фінансування однієї програми (проекту, заходу) передбачено від 3 до 10 тисяч гривень.

Відповідно до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки, загальний фонд конкурсу становить 80 тисяч гривень. На фінансування однієї програми (проекту, заходу) передбачено від 5 до 20 тисяч гривень. Переможців конкурсу визначать до 22 червня 2015 року.

Конкурсні пропозиції можна подавати до 17:00 22 травня 2015 року включно за адресою: 79008, м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403. Звертатися до Богдана Івановича Ониська, заступника начальника управління – начальника відділу організації масових заходів департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА (тел. 299 95 55, адреса електронної пошти uwp2@loda.gov.ua) та Станіслава Андрійовича Безушка, начальника відділу комунікацій з громадськістю департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА (тел. 261 27 40, адреса електронної пошти uwp2@loda.gov.ua).

Детальніше з правилами подання проектів на конкурс можна ознайомитися на сторінці департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської ОДА. Про це повідомили сьогодні, 19 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

10:45 20 жовтня 2020 р.

Covid-19: у Львові розповіли - як голосувати

У цю неділю, 25 жовтня, в Україні відбуватимуться вибори до місцевих рад. За словами мера Львова, вибори відбуватимуться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Рубрика: Політика

20:01 19 жовтня 2020 р.

Голова ЛОР запропонував замовити заборонену книгу «Справа Василя Стуса» для кожної бібліотеки Львівщини і Луганщини

Сьогодні, 19 жовтня, відбулася президія Львівської обласної ради, яка розглянула питання щодо можливості проведення позачергової сесії у вівторок, 20 жовтня.

Рубрика: Політика

21:30 18 жовтня 2020 р.

Об’єднання демсил: хто, з ким і заради чого готовий об'єднатися? – коментар Тимошенко у Львові

Напередодні місцевих виборів політики ВО "Батьківщина" і "Європейської солідарності" заявляли про необхідність об’єднання усіх проукраїнських демократичних сил задля створення більшості в органах місцевого самоврядування і з метою протистояння можливого політичного альянсу «Слуги народу» і ОПЗЖ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу