У Львівській облраді заслуховують звіти про виконання обласних програм

15:40 17 жовтня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

У понеділок, 17 жовтня, в облраді заслухали звіт щодо виконання обласної програми «Електронна Львівщина».

Як в прес-службі облради голова її комісії з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку Михайло Сидорович поінформував: «На Програму «Електронна Львівщина» було скеровано близько 5 мільйонів гривень. З них уже використано близько 700 тисяч гривень. Окрім цього є фінансові зобов’язання по виконаних роботах у межах двох млн. До кінця цього року маємо на меті реалізувати решту грошей. Втім, якщо кошти залишаться,  наша комісія рекомендує придбати сервер. Маю надію, що програма «Електронна Львівщина» буде виконана у 2016 році».

Окрім цього, під час комісії розглянули питання концепції автотранспорту у Львівській області на період 2016-2010 років. Були внесені пропозицій. Їх тепер має врахувати департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ЛОДА.

У Львівській обласній раді заслуховуватимуть звіти щодо виконання обласних цільових програм за результатами дев’яти до 20 жовтня. За підсумками слухань проаналізують відсоток виконання програм та  ефективність використання бюджетних коштів. А 25 жовтня обласна рада розгляне на своєму засідання рішення щодо внесення змін до показників обласного бюджету за результатами дев’яти місяців цього року.

dailylviv.com

До теми

09:44 27 листопада 2020 р.

Засідання виконкому ЛМР скасували. Через інформацію про висотну забудову на Щурата?

На першому засіданні виконавчого комітету після переобрання міського голови Андрія Садового, пропонувалося затвердити ЖБК «Північна околиця» фантастичну граничну висоту будинків – 55 м та максимальний відсоток забудови – 40%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу