У Львівській облраді запланували сесію

16:40 18 грудня 2019 р.


Фото: photo-lviv.in.ua

24 грудня у Львові запланували провести ХХІІІ чергову сесію обласної ради.

Про це повідомили, у Львівській облраді, де також розповіли, що в порядку денному сесії – звіт голови облради й низка питань екологічного блоку. Так вирішила президія облради, яка також розглянула питання поточної політичної ситуації.

Голова облради Олександр Ганущин зазначив: «Крім того, торкнулися питання нарешті оприлюднених пропозицій – змін до Конституції України, котрі Президентом Зеленським винесені на порядок денний сесії Верховної Ради як невідкладні. Там, на жаль, ми бачимо стійкий тренд на централізацію влади, на істотне послаблення місцевого самоврядування, на спроби регулювати звичайними законами, а не змінами до Конституції, статус областей, у тому числі Львівської».

Олександр Ганущин також зауважив: «До речі, в оприлюднених пропозиціях зникає з Конституції таке поняття, як Львівська область. І, на жаль, ми бачимо за цим намір також регулювати у спосіб не конституційної більшості питання, пов’язані з Донеччиною і Луганщиною. Отож, сподіваюся, що вищеокреслені питання теж будуть у фокусі заяв і звернень на майбутній сесії обласної ради».

Як інформував «ЩЛ», натомість у Львові остерігаються приміських ОТГ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу