У Львівській облраді заплановано розглянути чотири соціально-важливі програми

18:52 20 грудня 2016 р.

Бюджетна комісія обласної ради передбачила на потреби військових близько 11 мільйонів гривень

У Львівській обласній раді повідомили сьогодні, що наступного вівторка, 27 грудня, на її сесії планують розглянути й затвердити чотири соціально-важливих  програми. Відповідне рішення прийняли під час засідання бюджетної комісії у вівторок, 20 грудня. 

Зокрема, йдеться про програму сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області. Загалом на потреби військових у бюджеті закладено близько 11 мільйонів гривень.

27 грудня на сесії Львівської обласної ради планують також розглянути й затвердити програму енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки. Як наголосив голова бюджетної комісії Олег Домчак, «важливо, щоб в  цій програмі надавалася перевага в отриманні кредитів саме мешканцям районів та містечок області. Також депутати запропонували рекомендувати місцевим радам прийняти аналогічну програму з енергозбереження».  

Окрім того, члени комісії підтримали внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки. На цю програму передбачено 25,3 млн. гривень.

Натомість на виконання комплексної програма соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2020 роки», яка передбачає надання матеріальної допомоги учасникам АТО, демобілізованим,  родинам загиблих, сімей героїв Небесної Сотні, бійців-добровольців, виготовлення пам’ятників на могилах загиблих в АТО, а також надання пільг на оплату житлово-комунальних  послуг, департамент соціального захисту ЛОДА заклав близько 16,5 млн. гривень. Про це повідомили сьогодні, 20 грудня, на сайті Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу