У Львівській облраді – цілодобова Громадська приймальня підтримки Євромайдану

23:21 23 листопада 2013 р.


Фото: galinfo.com.ua

У ній депутати й представники Координаційного штабу студентської ради приймають усі побажання, звернення й пропозиції громадян щодо проведення акцій на підтримку підписання угоди про асоціацію України з ЄС.

Окрім того, як повідомляє сьогодні, 23 листопада, прес-служба обласної ради, до Громадської приймальні можуть звертатися всі бажаючі надати допомогу (одяг, їжу тощо), в тому числі грошову, – для підтримки всеукраїнської акції «Євромайдан». Попередньо, Громадська приймальня діятиме до 28 листопада, оскільки цього дня було заплановано підписати на Вільнюському саміті  угоди про асоціацію України з ЄС.

Як повідомляє студент Андрій Ткачук, котрий саме зараз знаходиться в Громадській приймальні, доброчинні грошові внески прийматимуть тільки за перерахунком, оскільки в кінцевому результаті будуть звітуватися за кожну гривню.

«Волонтери організовують прийом заявок громадян на виїзд до столиці, де відбудеться Євромайдан. Також ми чекаємо на людей, які їдуть до Києва і можуть забрати туди людей. Зараз допомога кожної людини є вкрай важливою», – інформує такожАндрій Ткачук.

Окрім номера телефону гарячої лінії Координаційного штабу Львівської обласної ради – 0-800-501-727, у Громадській приймальній у цілодобовому режимі діятиме ще один номер – (032) 2999 560.

Банківські реквізити для перерахунку коштів на акцію «Євромайдан»:

Р/р: 260092020

МФО: 325268

ЗКПО: 25237542

Як повідомляв «ЩЛ», «У Львові запрацював «гарячий» телефон Євромайдану»; «На гарячу лінію Євромайдану у Львові дзвонять ті, хто хочуть до Києва».

dailylviv.com

До теми

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

10:09 24 вересня 2021 р.

У Львові відкриють Американський дім. Садовий шукає приміщення

Голова палати громад місцевих рад, міський голова Львова Андрій Садовий учора, 23 вересня, в Києві зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Обговорили відкриття Американського дому у Львові. Йшлось про те, що зараз тривають пошуки відповідного приміщення для розміщення цієї установи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу