У Львівській облраді погодили створення 38 об’єднаних територіальних громад

19:15 25 жовтня 2016 р.

У вівторок, 25 жовтня, під час пленарного засідання депутати Львівської обласної ради погодили проекти перспективних планів спроможних територіальних громад у Бродівському, Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Миколаївському, Радехівському, Самбірському та Яворівському районах.

Про це повідомили сьогодні, 25 жовтня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також поінформували, що таким чином схвалено утворення громад: у межах Бродівського району – трьох (Бродівську міську, Підкамінецьку селищну й Заболотцівську сільську), в межах Городоцького – також трьох (Городоцьку й Комарнівську міські та Великолюбінську селищну), в межах Жидачівського – п’ятьох (Жидачівську та Ходорівську міські громади, Гніздичівську, Журавненську та Новострілищанську селищні), в межах Жовківського – сімох (Жовківську, Рава-Руську й Дублянську міські, Куликівську та Магерівську селищні й Туринківську та Добросинецьку сільські), у межах Миколаївського району – трьох (Миколаївської й Новороздільської міських і Тростянецької сільської), в межах Радехівського – двох (Радехівської міської й Лопатинську селищної), у межах Самбірського – дванадцятьох (Самбірської, Рудківської й Новокалинівської міських, Дублянську селищну й Воле-Баранецьку, Луківську, Ралівську, Бабинську, Бісковицьку, Воютицьку, Чукв’янську та Вільшанську сільські), а в межах Яворівського – п’ятьох об’єднаних територіальних громад: Яворівську й Новояворівську міські та Івано-Франківську й Краковецьку та Немирівську селищні. Тепер проекти перспективного планів згаданих районів передадуть до Кабінету Міністрів України для прийняття відповідного рішення.

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу