Депутати Львівської облради підготували проект заяви про недопущення капітуляції

11:40 2 жовтня 2019 р.

  • 0


Фото: varianty.lviv.ua

У Львівській обласній рада у ніч на середу, 2 жовтня, підготувала проект заяви про недопущення капітуляції України у війні проти російських агресорів.

Небезпеку депутати бачать у прийнятті так званої «формули Штайнмаєра». Проект документа оприлюднив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» голова Львівської облради Олександр Ганущин:

«Проект заяви Львівської обласної ради щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні.

Ми, депутати Львівської обласної ради, заявляємо про те, що анонсований 1 жовтня 2019 року Президентом України Володимиром Зеленським документ, підписаний учасниками тристоронньої контактної групи у Мінську з реалізації так званої «формули Штайнмаєра» є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні.

Збройна агресія Російської Федерації розпочалася з неоголошених і прихованих вторгнень на територію України підрозділів збройних сил та інших силових відомств Російської Федерації, а також шляхом організації та підтримки терористичної діяльності, призвела до створення окупаційних адміністрацій у окремих районах Донецької та Луганської областей, в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Незважаючи на те, що тимчасова окупація Російською Федерацією частини територій України, не створює для Російської Федерації жодних територіальних прав, а діяльність збройних формувань Російської Федерації та окупаційної адміністрації Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях суперечить нормам міжнародного права, Російська Федерація як держава-окупант завжди прагнула легітимізувати створені нею в у окремих районах Донецької та Луганської областей незаконні органи влади.

Унаслідок реалізації так званої «формули Штайнмаєра» ми саме і отримаємо легітимізацію та тривале консервування терористичних окупаційних адміністрацій у окремих районах Донецької та Луганської областей через проведені вибори. Пізніше плануватиметься номінальне «повернення» вказаних територій до складу України. Враховуючи поведінку окупаційних військ та дії офіційного Кремля немає жодних причин вважати, що відбудеться контроль над всією ділянкою українсько-російського кордону.

У подальшому проведення наступних виборів до українського парламенту на остаточно закріпить присутність представників терористичних окупаційних адміністрацій у владі на національному рівні.

Усе вищевказане стане можливим опісля імплементації нового законодавства про особливий статус та відповідних змін до Конституції.
У підсумку, разом з паралельним послабленням санкцій західного світу це означатиме перемогу Росії і поразку України.

Ми, депутати Львівської обласної ради, рішуче заперечуємо спроби вищого політичного керівництва України через реалізацію так званої «формули Штайнмаєра» розміняти перспективи Української державності на примарний мир ціною приниження з колишньою метрополією, що у підсумку знову зробить Україну частиною Росії.

Закликаємо органи місцевого самоврядування Львівської області висловлювати свої протести проти початку капітуляції.
Переконані, що місцеві ради інших регіонів України будуть солідарні з нами у позиції викладеній у цій заяві.

Закликаємо усі патріотичні сили представлені у Верховній Раді України заблокувати нову редакцію закону України про особливий статус Донбасу та узаконити проведення місцевих виборів на тимчасово окупованих територіях у окремих районах Донецької та Луганської областей».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:26 3 квітня 2020 р.

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

Ідеться про 32-річну жительку с.Мельнич Жидачівського району, яку правоохоронці підозрюють у злочинах проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина під час виборів до Верховної Ради України у 2019 році.

Рубрика: Політика

Останні новини

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Голова ЛОДА попередив про можливість повного обмеження в’їзду-виїзду з територій, де вирує Covid-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу