У Львівській облраді паралізовано дві комісії, – депутат

14:52 18 вересня 2017 р.

Робота постійних комісій агропромислового комплексу та транспорту Львівської обласної ради паралізована. Тому що напередодні канікул з них вийшли всі депутати. І залишилися тільки голови комісій.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

За його словами, депутати, які раптово, за одну ніч, прийняли рішення вийти з вищезгаданих комісій, працювали там півтора року.

- Минулої сесії, через принципову позицію нашої фракції, більшість депутатів з голосу вивели з двох комісій всіх депутатів, залишилися тільки голови комісій від «Самопомочі», - каже він.

Тому зараз комісії не працюють. Адже, щоби розглянути будь-яке рішення, потрібно хоча би три особи, які працюють в комісії. А щоби прийняти рішення – голоси більшості. Одна особа приймати рішення не може. Отож, комісії ніби працюють, але рішення не приймають.

- Комісія обласної ради – це дорадчий орган, в якому збираються люди за фаховими ознаками. Так було дотепер. А зараз вони об’єднуються як в клуби за інтересами, тільки тому, що так комусь вигідно, - стверджує Роман Кізима.

Щоби хоч якось розв’язати цю ситуацію, він на початку вересня подав позов до Львівського окружного адміністративного суду.

Також Роман Кізима оскаржує в цьому ж суді своє звільнення з посади голови антикорупційної комісії.

- Я вважаю, що спочатку треба було заслухати звіт. Якщо є принципові зауваження, то тільки тоді голосувати за моє звільнення. І лише – в моїй присутності. А депутати скористалися моєю відсутністю, проголосували, щоби мене зняти з цієї посади і обрали іншу особи. Тож тепер маємо двох голів цієї комісії, - він вважає це порушенням закону.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:33 1 грудня 2020 р.

У Львівській обласній раді почалася публічна співпраця Європейської солідарності і Слуги народу

Першим заступником голови Львівської обласної ради обрали Євгенія Гірника (ВО "Батьківщина"), а заступником - Юрія Холода ("Слуга народу"). З ініціативи Ірини Гримак - представниці "Європейської солідарності".

Рубрика: Політика

14:42 1 грудня 2020 р.

Головою Львівської обласної ради обрали Ірину Гримак з ЄС. Бюлетені хочуть перевірити в поліції

Такі результати таємного голосування депутатів, що відбулося сьогодні у сесійній залі Львівської обласної ради. Перед ним у залі сталася гаряча дискусія щодо позначок у бюлетені і виступів двох кандидатів з програмами.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу