У Львівській облраді паралізовано дві комісії, – депутат

14:52 18 вересня 2017 р.

Робота постійних комісій агропромислового комплексу та транспорту Львівської обласної ради паралізована. Тому що напередодні канікул з них вийшли всі депутати. І залишилися тільки голови комісій.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

За його словами, депутати, які раптово, за одну ніч, прийняли рішення вийти з вищезгаданих комісій, працювали там півтора року.

- Минулої сесії, через принципову позицію нашої фракції, більшість депутатів з голосу вивели з двох комісій всіх депутатів, залишилися тільки голови комісій від «Самопомочі», - каже він.

Тому зараз комісії не працюють. Адже, щоби розглянути будь-яке рішення, потрібно хоча би три особи, які працюють в комісії. А щоби прийняти рішення – голоси більшості. Одна особа приймати рішення не може. Отож, комісії ніби працюють, але рішення не приймають.

- Комісія обласної ради – це дорадчий орган, в якому збираються люди за фаховими ознаками. Так було дотепер. А зараз вони об’єднуються як в клуби за інтересами, тільки тому, що так комусь вигідно, - стверджує Роман Кізима.

Щоби хоч якось розв’язати цю ситуацію, він на початку вересня подав позов до Львівського окружного адміністративного суду.

Також Роман Кізима оскаржує в цьому ж суді своє звільнення з посади голови антикорупційної комісії.

- Я вважаю, що спочатку треба було заслухати звіт. Якщо є принципові зауваження, то тільки тоді голосувати за моє звільнення. І лише – в моїй присутності. А депутати скористалися моєю відсутністю, проголосували, щоби мене зняти з цієї посади і обрали іншу особи. Тож тепер маємо двох голів цієї комісії, - він вважає це порушенням закону.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:25 27 січня 2022 р.

На Львівщині під керівництвом інструкторів з Великобританії розпочали стрільби з ракетних комплексів NLAW

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львівщина) інтенсивно проводяться практичні заняття з підготовки військовослужбовців ЗС України до застосування ПТРК NLAW.

Рубрика: Політика

15:18 26 січня 2022 р.

На Львівщині випробують запуск шведсько-британських протитанкових керованих ракет (відео)

28 січня 2022 року на Львівщині заплановано здійснення практичних пусків шведсько-британських переносних протитанкових керованих ракет малої дальності (ПТРК NLAW).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу